PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041018}

Zimowy monarcha

The Winter King
4,9 562
oceny
4,9 10 1 562
Zimowy monarcha
powrót do forum serialu Zimowy monarcha

Odpowiedź krótka brzmi Nie, nie musi być, ale dziwnym sposobem jest. W takich teraz chorych czasach żyjemy, że każdy nowy serial jest teraz robiony właśnie pod poprawność polityczną, i po co? żeby zadowolić jakąś niewielką grupę która najgłośniej krzyczy. Po co niszczyć serial który mógłby być świetny gdyby został zrealizowany dobrze, z odpowiednią obsadą, podpowiem białą obsadą. Niewiem tak bardzo boją się że oglądalności nie będzie jeśli obsada byłaby cała biała, że niektóre grupy nie będą tego oglądać jeśli obsada nie będzie różnorodna . Niech nie oglądają, mam to gdzieś. Żeby dogodzić mniejszością psuje się potencjalnie świetny serial który jest na podstawie rewelacyjnych książek. Jest tyle różnych gatunków seriali, choćby współczesne, gdzie można by wrzucić czarnych a tymczasem wrzuca się ich do serialu do którego absolutnie nie pasują. TAK, NIE PASUJĄ. W serialach chodzi też o to żeby oddać realizm danej epoki, jak oddać w tym serialu realizm epoki skoro z każdego rogu wyskakują czarni, wiecie jak to kłuję w oczy, jak źle się na to patrzy. Obejrzałam narazie tylko dwa odcinki a już wyskoczył mi czarny Merlin i kilku innych czarnych, naprawdę skandal, tak źle w takim serialu wygląda taka obsada naprawdę okropnie to wygląda, a to tylko dwa odcinki, zastanawiam się jakie jeszcze niemiłe niespodzianki obsadowe mnie czekają. Gdyby twórcy tego serialu mieli odwagę to obsadzili by wszystkich aktorów białych i sprzeciwiliby się temu głupiemu trendowi który niszczy popkulturę od wielu już lat. Niestety twórcy jak widać odwagi nie mają dlatego wybrali najgorszą z możliwych dróg, drogę poprawności politycznej. Nad tym tematem można by się było rozwodzić jeszcze długo ale to nie zmienia faktu że serial został już zniszczony, właśnie przez wybory obsadowe, zostały zniszczone jego podstawy, realizm świata, obsada. Bardzo lubię seriale w takiej epoce dlatego mocno liczyłam na ten tytuł, niestety dwa pierwsze odcinki już mnie rozczarowały, najbardziej w kwestii obsady i oczywiście poprawności politycznej. Mam pytanie do osób które czytały książkę na podstawie której jest serial, ja nie czytałam ale słyszałam że są to świetne książki. Jak bardzo Zimowy Monarcha jest zgodny z pierwowzorem literackim? czy fabuła idzie zgodnie z książkami czy odlecieli? jest dużo zmian względem książek? I jeszcze chciałam polecić wspaniały, rewelacyjny serial który nie jest skażony poprawnością polityczną a jest na podstawie książek tego samego autora czyli Bernarda Cornwella, tytuł to The Last Kingdom, polskie durne tłumaczenie to Upadek Królestwa, jak ktoś jeszcze nie miał przyjemności oglądania tego serialu to bardzo mocno go polecam, jest świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones