PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004927}

Zostań przy mnie

Stay Close
6,6 10 964
oceny
6,6 10 1 10964
4,0 2
oceny krytyków
Zostań przy mnie
powrót do forum serialu Zostań przy mnie

Mnie ten serial wciągnął. Zaczęłam go oglądać głównie ze względu na Dębowątarcze ;) Fakt, że jest niedopracowany miejscami, ale mimo wszystko wciąga. Główna aktorka nie pasuje mi do tej roli kompletnie. Jako matka jest ok, ale jako striptizerka nie ma w sobie tego czegoś by dwóch facetów miało na jej punkcie obsesję. Ciekawa jestem jak w książce zakończył się jej wątek z Rayem, bo w serialu... "Zakochałem się w Tobie od pierwszego wejrzenia i równie szybko oświadczyłem, a Ty zniknęłaś z dnia na dzień. Kocham Ciebie nadal przez 17 lat. Biorę sobie tabsy, cykam fotki mniej i bardziej ambitne, uczę dzieciaki fotografii. Po czym wpadam na Ciebie przypadkiem"miliony kilometrów" od miejsca, z którego uciakłaś, bo śledzę jakieś małolaty. Jesteś zaręczona, masz trójkę dzieci. Kij. Spróbuję Twojego narzeczonego nastawić przeciwko Tobie. Rozwalę Ci Twoje życie i rodzinę, ale będziesz moja, bo w końcu Cię kocham.... Poćwiartowałem dla Ciebie faceta, bo myślałem, że go zabiłaś. Co?? Jednak to nie Ty? A to luz. Wyjadę sobie z miasta i zacznę życie od nowa i wszystkiego najlepszego dla Twojej rodziny".......

OMG!

Jednak jak będziemy analizować każdy film czy serial pod kątem jedynie logiki to raczej cały przemysł filmowy powinien spakować walizkę i zgasić światło.

ocenił(a) serial na 8
andzia0285

Aaaa i jeszcze dodam, że przez moją fazę na Ryśka uważam, że ten serial jest lepszy niż pierwszy sezon Berlin Station

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones