Otwieramy edycję kolekcjonerską "Fallout 76"

komentarze 9

Najlepsze wypowiedzi
 • Najlepsze wypowiedzi
 • Od najnowszych
BmkmRalf
Zdecydowanie nie! Po co kupowac edycje kolekcjonerską słabej gry?
2
Krzysztof_Lodzinski
@BmkmRalf "Słabej gry" czy słabej części ? Bo gra (pomysł, ogólny zarys fabuły od pierwszej części oraz wymyślone postacie pierwszo i drugo planowe oraz pozostałe czyli przeciwnicy "ludzcy" czy mutanty a także całość świata serii Fallout jak dla mnie to jedna z najlepszych, kultowych i prekursorskich serii gier kontynuowanych przez większość mojego życia :) '88 rocznik rulez :)))) !!!
BmkmRalf
@BmkmRalf Słabej części. Bo jak ktoś np uważa że NW było słabą częścią tzn że się nie zna :)
Krzysztof_Lodzinski
Chłopie... Na początek oświadczam że nie jestem jakimś chejterem czy fanatycznym fanem gry, lecz po prostu dorastałem z jej pierwszymi częściami. Po pierwsze: Jeśli już testujesz (czy "otwierasz") edycję kolekcjonerską to mógłbyś, a nawet powinieneś zamieścić chociaż zwiastun i/lub fragment gry dla jej fanów mimo iż wiadomo, że bez problemu można go znaleźć w sieci . Po drugie: narzekać na niby mały rozmiar załączonej mapy świata (jak chciałbyś taką fototapetę - to sobie taką zamów) to jak by chcieć kompletny strój czy kombinezon z gry wraz z ekwipunkiem jako dodatek do wystroju pokoju. Jak coś to wystrój w ten deseń jednego pomieszczenia to koszt około od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Po trzecie i czwarte (à propos drugiego) to ciemności się boisz czy o co chodzi, bo twierdzisz że mapa "podobno świeci w ciemnościach". To jakiś skomplikowany czy kosztowny eksperyment żeby to sprawdzić i zademonstrować ? Wystarczyło by zgasić na chwilę światło a na moment, a przed tym zawiesić na dekorze cegły za plecami (przy pomocy taśmy klejącej najlepiej bezbarwnej lub malarskiej za kilka PLN żeby nie zniszczyć dekorów i się nie "naprodukować") a wszyscy, którzy nie mają tej wersji (albo jeszcze nie mają:)) mogli by zobaczyć czy tak faktycznie jest i jak to mniej więcej wygląda. Według mnie, po prostu podnieciłeś się gadżetem w postaci hełmu i tylko tyle cie interesowało bo nawet wcześniej nie grałeś na poważnie w żadną część serii. A to twoje "helloł" to chyba bardziej na kanał Disneya albo wypowiedź J. Biebera pasuje a nie na recenzję czegokolwiek. Bo na pewno nie na Fallout 76 collector's edition unboxing. Pomimo wszystko pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę Tobie, a tym bardziej wszystkim fanom Fallout'a !!!
1
Krzysztof_Lodzinski
@Krzysztof_Lodzinski Za błędy przepraszam, ale pora gdy to piszę jest późna, a po tygodniu tyrki ręce i głowa odmawiają posłuszeństwa :(
baldman83pl
Nie. Hełm T51b fajny, jednakże przykładowo repliki hełmów Vadera czy Szturmowca z GW chodzą po 400-450 PLN i są nie gorzej wykonane, a dla samego gadżetu i gry w edycji steelbook (tych figurek i mapy nie liczę) dawać ok. 900 PLN? Cena wygórowana moim zdaniem. Zresztą seria Fallout poszła w złym kierunku... lepiej odpalić sobie "Fallout of Nevada" na silniku F2 :)
1
RevolverOcelotFilmweb
Zamierzacie zrobić jakiś odcinek Salonu Gier z Red Deadem (w końcu?) i Falloutem czy nie bardzo?
3

zwiastuny

 • Kadr z video nr 1 (polski)
  Greta Zwiastun nr 1 (polski)
 • Kadr z video nr 3 (polski)
  Rebelia Zwiastun nr 3 (polski)
 • Kadr z video nr 1 (polski)
  Niewiarygodne Zwiastun nr 1 (polski)
 • Kadr z video nr 3 (sezon 3, polski)
  Drodzy biali! Zwiastun nr 3 (sezon 3, polski)
 • Kadr z video nr 1
  Snowpiercer Zwiastun nr 1
 • Kadr z video nr 6 (sezon 3, Comic Con)
  Westworld Zwiastun nr 6 (sezon 3, Comic Con)
 • Kadr z video nr 1
  Star Trek: Picard Zwiastun nr 1
 • Kadr z video nr 2 (Comic Con)
  Watchmen Zwiastun nr 2 (Comic Con)
 • Kadr z video nr 2 (sezon 10)
  The Walking Dead Zwiastun nr 2 (sezon 10)
 • Kadr z video nr 3 (sezon 5)
  Fear the Walking Dead Zwiastun nr 3 (sezon 5)
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię