Rami Malek ponownie jako Freddie Mercury?

Łukasz Muszyński zaprasza na przegląd najciekawszych newsów tygodnia.

komentarze 25

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
K2.
Bohemian Rhapsody 2: Zemsta Freddiego.
32
Sebslo577
@K2. Bohemian Rhapsody 3: Freddie vs Jason.
7
Sebslo577
@YaNeck2 nie haha chodziło mi o horror Freddie Vs Jason :)
Evehrjrsvw
Przecież Bohemian Rhapsody 2 byłoby w złym guście. Film skończył się w odpowiednim momencie i bardzo dobrze (choć niezbyt wiernie) skomponował wydarzenia. Nie ma sensu robić drugiej części.
11
Psycho_Daddy
@Evehrjrsvw Boxoffice nie kłamie,dla producentów sens jest.
2
1
PanKracjusz
Pazeroty May i Taylor nie odpuszczą temu. Najpierw nakręcą ze dwa sequele, potem prequel o losach Freda na Zanzibarze, a potem jakiś kilku sezonowy serial. W końcu czego nie robi się dla pieniędzy, nie?
7
lukasz61995
Idealnym tytułem dla sequela Bohemian Rapsody byłby "Show Must Go On"
1
wiktor_ir_2
Zamiast kontynuacji Bohemian Rhapsody wolał bym film o innej gwieździe rocka Bonie Scocie z AC/DC i początkach tego zespołu. Alladyn zajebisty bedzie podobnie jak dumbo i król lew
1
The_Witcher
Pierwsza część była nostalgiczna ale tylko za sprawą ingerencji żyjących członków Queen, ten film nie sprawdzał się jako zdobywca oscara, dwójka to zwykły skok na kase i bazowanie na uwielbieniu milionów ______________________________ ______________________________ ______________________________ https://www.youtube.com/watch? v=UO6IeEWMnWM
1
lukasztonia
Przy jednym z wyżej wymienionych filmów powinien być OBECNY James Wan, inaczej średnio to może wyjść...
1
Limonka138
@lukasztonia No na przykład przy Bohemian Rhapsody 2 ;D Klątwa Freddiego xD
JamesSonnyCrockett
Nie sądzę, żeby do kontynuacji ,,Bohemian..." doszło, bo Freddie nie chciał rozgłaszać swojej choroby i chciał, żeby zapamiętano go takim jakim był,( nawet ze swoją rodziną się nie widywał). Niestety May i Taylor w dokumencie ,,The days of our lives" już złamali jego prośbę, no ale co się stało, to się nie odstanie.Nic nie poradzimy na to, jakie decyzje zapadną za ,,wielką kałużą", ale jeśli już dojdzie do kontynuacji, to niech to będzie zrobione tak, jak Freddie nagrywał piosenki w trakcie choroby. Niech wycisną z tego i/lub do tego filmu całą swoją energię.
TCWolf82
Na PS4 nie czyta mi formatu reklam i znow nie moge obejrzec. Zrobicie cos z Tym w koncu do jasnej??/
plutamateusz1
Uważam że bohemian rahaspody 2 byłby genialny dalesze losy frediego mercury po dalsze losy Queen
SlimShady85
Zwiastun Alladyna był straszny, dziw że dał sie na to nakusić Guy Ritchie, gdzie pewnie nawet cienia z stylu reżysera nie ma. Co do kontynuacji Bohemiana to nie wiem czemu ale jestem za !!

zwiastuny