Robert De Niro i Al Pacino opowiadają nam o "Irlandczyku"

W kinach możecie już oglądać "Irlandczyka". Zaś za kilka dni dzieło Martina Scorsesego pojawi się na platformie Netflix. Z tej okazji Łukasz Muszyński przeprowadził wywiad z gwiazdami filmu, Robertem De Niro i Alem Pacino. Zobaczcie, co mu powiedzieli.

komentarze 72

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
dawid265
Gdy się NIE odzywa Pan Robert ma minę w stylu „chyba zaraz komuś przypier...”
28
Bon009
@dawid265 Z kolei Pacino wygląda podczas tego wywiadu jakby był po 15 godzinnej pracy w kamieniołomach...
3
4
tolerancja91
@dawid265 nie wiem, z czego to wynika, ale miałam zawsze de niro za tego cieplejszego, bardziej serdecznego niż Pacino
tolerancja91
@dawid265 kurde, wysłałam zanim skończyłam. W każdym razie tutaj to Pacino jest tym milszym, bardziej przystępnym, a de niro rzeczywiście ma strasznie surowe miny
Bon009
@tolerancja91 Powinni De Nitro wnieść lektyką na ten wywiad wtedy był by zadowolony.
taksido
@dawid265 DeNiro jest własnie taki i zawsze taki był. Na każdym wywiadzie wychodzi surowy. Dziwi, że zauważyłeś to dopiero teraz.
1
kochamczeresnie
@dawid265 Weźcie przestańcie, de Niro zawsze był taki gburowaty, ale i tak go lubię. Lepsze to niż sztuczne uśmiechy i przesadna dbałość o reputację.
1
Alex303
@dawid265 Bo niestety on taki właśnie jest, te jego ostatnio wypowiedzi na temat Trumpa to szczyt żenady intelektualnej i prostactwa. Pacino wydaje się dużo cieplejszy i bystrzejszy.
25
telcontar_2929
Geniusze i legendy. Nic więcej nie mam do dodania.
13
KimSeYi123
Ale bym się mentalnie zesr*ła jakbym miała prowadzić wywiad z De Niro i Pacino. Ba nawet po prostu móc się przywitać, bo taxi driver i scarface to moje ulubione filmy top of the top
13
marckoza
w sumie wszedłem, żeby zobaczyć kto z ekipy filmwebowej odważył się porozmawiać z tymi panami
6
So_What22
Wywiad z Panami De Niro i Al Pacino, gratulacje panie Robercie! 5 minut, a Ci Aktorzy odpowiadając na zwykłe pytania tworzą taki nastrój, że nie sposób oderwać oczu/uszu na ułamek sekundy. Miło było usłyszeć ich i zobaczyć razem w wywiadzie oraz dowiedzieć się, że i prywatnie spędzają ze sobą trochę czasu. Dzięki za wywiad Panie Redaktorze!
6
So_What22
@So_What22 Przepraszam - ale nie ma edycji. Miało być Panie Łukaszu :)
kochamczeresnie
@So_What22 Dokładnie, miło zobaczyć ich znowu razem, aż sobie 'Gorączkę' odświeżę.
piasek22
Widzę, że kilka osób jest wręcz oburzonych posępną miną Pana De Niro i nie szczędzą mu wyzwisk i sarkazmu ;) Netflix jest dostępny w 190 krajach i jeśli wywiad "5 minutowy" zrobiło z nimi choć 33% z tych krajów, to absolutnie nie dziwię się posępności jego miny, dziwię się, że w ogóle chce im się w tym wieku odpowiadać na te same pytania kilkadziesiąt razy, ale cóż, promocja filmu pewnych rzeczy po prostu wymaga. Dodatkowo, Pan De Niro słynie z tego, że nie lubi udzielać wywiadów - jakichkolwiek. Ma złe zdanie o dziennikarzach, w szczególności z jego rodzimego kraju, którzy wielokrotnie przekręcali lub interpretowali słowa niezgodnie z kontekstem i rzeczywistością. Stąd oszczędność w słowach i ogólna niechęć do wywiadów. Czytałem kiedyś z nim wywiad w popularnym światowym czasopiśmie i mimo rangi tego pisma i rzetelności dziennikarzy, bardzo ostrożnie odpowiadał na wszystkie pytania, cenił sobie prywatność, unikał odpowiedzi na pytania rodzinę, a kiedy miał do powiedzenia swoją opinię lub coś krytycznego wyłączał redaktorowi dyktafon, żeby nikogo nie urazić przypadkiem, nawet gdy nie było to obiektywnie obraźliwe i tłumaczył swoje zachowanie. To pokazuje szacunek jaki ma do ludzi. A wy się czepiacie posępnej miny ;) Wy pewnie cały czas chodzicie zadowoleni z życia, z uśmiechem od ucha do ucha :D
4
mercx
@piasek22 pan deniro to tam siedzi od co najmniej godziny lub dwóch i to jest jego 30 wywiad z rzędu ... i bynajmniej nie robi tego dla przyjemności tylko to wynika z obowiązków wpisanych w kontrakcie. A jego mina pokazuje tylko jego osobiste podejście do tematu.
piasek22
@mercx pewnie tak właśnie było. A jego podejście do wywiadów, nie tylko marketingowych, tłumaczyłem wyżej. Jednak to jeszcze nie powód, żeby obrażać człowieka czy szydzić z kogoś. To aktor, oceniajmy jego grę, a nie minę podczas wywiadu ;)
Eleanor_Zissou
@piasek22 Z tego, co pamiętam, to dochodzą tu jeszcze stonowany charakter i wrodzona nieśmiałość DeNiro.
AplikatorCzopkow
Pierwsze pytanie dziennikarza sugerowało jakoby panowie szykowali się już do grobu XD
3
ingridcole
@dawid256 dokładnie tak! Też mi to przyszło do głowy. @stringer_bell @Kesler_2 nie czepiajcie się akcentu bo nawet jeżeli sami macie lepszy to nie wiadomo czy nie potrzebowalibyście pieluch będąc na miejscu red. Muszyńskiego. Owszem, akcent zawsze może być lepszy ale najważniejsze to zrobić z języka praktyczny użytek - w tym wypadku wywiad - a nie popisywać akcentem.
3
piotr_wachnik
@ingridcole trochę krytyki się należy, bo troszkę slabo to wyglądało...
Indy_6
Wczoraj obejrzałem Irlandczyka, dzisiaj ten wywiad i nie potrafię wyjść z podziwu. W filmie Pacino - energiczny, wyniosły i pełen wigoru. W wywiadzie spokojny, opanowany i chyba też trochę zmęczony. Gratulacje dla Pana Muszyńskiego :)
2
SmolATAR
kurde zazdroszczę cholernie Panu dziennikarzowi takiego spotkania, marzenie
2
____OSCAR____
Wywiad z mistrzami, legendami kina. Ależ to musiał być stres ;-) Wczoraj miałem przyjemność obejrzeć Irlandczyka w kinie - arcydzieło.
2
mefisto.diabel
Widać Panowie już zmęczeni całodziennymi wywiadami. Tylko redaktorzy się zmieniali. Pytania ciekawe, odpowiedzi ogólne. Taka robota. 30 dziennikarzy w 1h :D
1
piotr_wachnik
Rozmawiać z nimi!, będąc z Polski i miec taki akcent.... żenada.... czasem warto trochę zainwestować w korepetycje albo oddać sztukę bo tak to nazwę komuś kto ma większe kompetencje.
1
piotr_wachnik
@piotr_wachnik po za tym, siedzisz z największymi gwiazdami kina i zadajesz im pytania, ktore dka nich nic nie znaczą... tylko pogratulować:)
patricius
Szkoda tylko ze Robertowi na starosc sie troche w glowie pomieszalo jesli chodzi o polityke...
1
oluk
A gdzie wywiad był przeprowadzony?
piotrszmidt16
wszedlem zeby zobaczyc czy to faktycznie ktos z redakcji przeprowadzil wywiad :) wow. Łukasz pewnie bedzie mial co opowiadac wnukom :)
kochamczeresnie
Ciekawe pytania i gratulacje, ale mimo wszystko, nie da się ukryć rażących, podstawowych błędów gramatycznych w języku angielskim u Pana Muszyńskiego. No nic zdarza się najlepszym, a stres robi swoje :)
jarajaraj
A Pani Małgorzata dała w Movie się ocenę 7....
mefisto.diabel
Widać, że Panowie byli już zmęczeni całodziennymi rozmowami i wywiadami. Wszedł redaktor, zadał kikla pytańi
tolerancja91
Myślicie, że Joe Pesci miał zastrzeżony w kontrakcie brak promocji filmu? Wywiady dziennikarze robią głównie z de niro i pacino. Pesciego widziałam póki co tylko na jednej wspólnej konferencji prasowej, na której był też Martin i praktycznie milczał ;( ktoś widział jakiś wywiad z ostatnich miesięcy? On tak rzadko z dziennikarzami rozmawia :(
Alex_Tyler
@tolerancja91 Może sam z siebie się odciął bo coś mu nie pasowało.
tolerancja91
@Alex_Tyler raczej nie, on od lat nie udziela żadnych wywiadów... sam jego udział w irlandczyku był wielokrotnie negocjowany, bo zmieniał zdanie... Martin miał cały czas pod górkę
lew890
No to teraz Łukasz może poczuć się spełniony :D
damiansport1
Akcent pana łukasza pozostawia wiele do życzenia. Wydaje mi się, że Popielecki ma lepszy angielski. nie rozumiem czemu jego nie wysłali.
Il_Faraone
Wywiad z takimi aktorami i tylko 5 minut?
Kajtek_Studios
@Il_Faraone to nie jest zależne od filmwebu, pewnie każdy dziennikarz z każdego kraju dostał podobny krótki przedział czasu
3
hitman4334
@Il_Faraone jak masz studio, bańkę do wyłożenia na gażę każdego z panów i kolejnąbańkę na opłacenie im hoteli, przelotów małym, luksusowym odrzutowcem to będzie więcej, niż 5 min.
Kesler_2
De Niro jaki zblazowany.Tyle razy robil na ekranie zkwaszona mine,ze juz mu tak zostalo.Alpa to juz dziadzia - De Niro zresztą też.Niedawno oglądalem Gorączke (po raz 30 ?) czas szybko leci.Muszyński ...zdecydowanie musisz popracowac na akcentem !
1
useless_human
@Kesler_2 dlaczego tak sie przyczepiacie do tego akcentu? ma jaki ma, dogadał się z nimi? dogadał, na uj drążyć temat
kochamczeresnie
@Kesler_2 A ja się nie zgodzę, tylko ludzie uprzedzeni zwracają uwagę na akcent i obchodzi ich skąd jesteś a nie treści, które chcesz im przekazać. Akcent może dodawać osobie uroku. Najważniejsze jest to by mówić poprawnie.
Bon009
@cool_2 Czemu siara całkiem spoko pytania zadawał nasz redaktorek
2
hitman4334
@Bon009 Bolag zawsze będzie skamlał, że siara. Kompleks niższości.
1
Bon009
@cool_2 Jasne ty... pewnie umiesz lepiej, Arnold Schwarzenegger gadał gorzej niż muszyński w pierwszych swoich filmach i jakoś siary nie było... Muszyński o ile wiem jest Polakiem więc nie jest to jego naturalny język, w sumie i tak nieźle gada po angielsku, widziałem wiele osób z telewizji czy sejmu w europarlamencie, którzy wręcz dukają. Rozumiem że chciałeś być "COOL" i zabłysnąć ale zluzuj trochę z tą "siarą", bo wcale facet źle nie gada.
cool_2
@Bon009 gada tragicznie, moja siostrzenica lepiej się wypowiada po angielsku
1
kochamczeresnie
@Bon009 Tutaj chodzi o błędy na poziomie Present Simple, ale nawet takie błędy się popełnia będąc w stresie i prowadząc wywiad ze swoimi idolami.
BUNCH
Facet od Filmwebu siedzi naprzeciwko... DeNiro i Pacino :D Jak tego dokonał? Ale musiały go nerwy zżerać :)

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię