Zwiastun nr 3 - TGA 2016 2017

gatunek

deweloper
wydawca
Microsoft Game Studios
deweloper

W świecie Halo pojawił się nowy wróg, a zagładę ludzkości może powstrzymać jedynie dzielna załoga statku Spirit of Fire.

"Halo Wars 2" to połączenie strategii czasu rzeczywistego z dynamiką walki rodem z Halo. Poprowadź armie Spartan i innych sił w Halo, takich jak oddziały samochodów Warthog, czołgów Scorpion i nowych jednostek, do brutalnej walki przeciwko budzącemu grozę wrogowi na największym polu bitwy w historii Halo.

Blitz to całkowicie nowy sposób poznania "Halo Wars" i rozgrywki strategicznej w czasie rzeczywistym. Blitz łączy walkę taktyczną ze strategią opartą na kartach. Twoja talia to armia, którą rozbudowujesz o potężne pojazdy Halo oraz oddziały, by później dowodzić nimi w szybkich rozgrywkach online lub w pojedynkę stawić czoła fali wrogów.

Bohaterowie "Halo Wars 2" powracają i, wraz z całą galaktyką, trafiają w jeszcze większe niebezpieczeństwo. Nowa historia to ciąg dalszy wydarzeń z gry "Halo 5". Na graczy czekają emocjonujące misje w legendarnej lokalizacji Ark.

Zbuduj bazy, przygotuj pojazdy i zgromadź żołnierzy. Poprowadź armię do walki toczącej się w obcych środowiskach podczas różnych kampanii i na wielu mapach dla trybu wieloosobowego.

Graj ze znajomymi lub przeciwko nim w społeczności Xbox Live w rozgrywkach 3 na 3. Podczas walki na różnych mapach i w emocjonujących trybach wieloosobowych masz do dyspozycji nowe jednostki z materiałami wybuchowymi oraz przywódców o specjalnych umiejętnościach, którzy mogą zmienić losy bitwy.