Zwiastun nr 3 2012

gatunek

produkcja

wydawca
Electronic Arts
deweloper

W nieodległej przyszłości świat podzielony jest na regiony kontrolowane przez megakorporacje, zwane syndykatami. W tej przyszłości biznes to wojna, a Ty jesteś narzędziem walki: najnowszym prototypem Eurocorpu, jednego z najbardziej bezwzględnych syndykatów w świecie rządzonym prawem chciwości. W trybie jednoosobowym "Syndicate" to wyjątkowe połączenie gry akcji i science-fiction, w której bierzesz udział w historii korupcji i zemsty jako agent używający najnowocześniejszej technologii czipowej DART 6 do zdalnego manipulowania i kontrolowania świata. Tryb wieloosobowy to możliwość przeprowadzenia kampanii dla czterech graczy, składającej się z dziewięciu nie dających wytchnienia misji inspirowanych kultowym oryginałem sprzed lat.

Jest rok 2069. Syndykaty, które w miejsce polityków rządzą teraz światem, zrewolucjonizowały sposób interakcji ludzi z wirtualną rzeczywistością. Dostęp do informacji i korzystanie ze zdobyczy cywilizacji nie wiąże się już z koniecznością używania urządzeń - teraz w mgnieniu oka robi to specjalny czip wszczepiony w układ nerwowy. Zachęceni nowymi możliwościami konsumenci gromadnie poddawali się "czipowaniu", aby móc w pełni korzystać z oferty danego syndykatu, od usług mieszkalnych, medycznych, bankowych i ubezpieczeniowych po edukację, rozrywkę i pracę. Kompletny pakiet, kompletne życie. Syndykaty uzyskały w ten sposób nieosiągalną wcześniej wiedzę i kontrolę nad jednostkami i ich zachowaniami. Niemal całkowity brak rządowego nadzoru nad działaniami korporacji doprowadził do przerodzenia się biznesu w wojnę.

Syndykaty nie cofną się przed niczym w swoim dążeniu do uzyskania absolutnej dominacji na rynku. Na froncie tej wojny przyszłości walczą agenci, produkty syndykatowej bioinżynierii podrasowanej technologią czipową. Są oni w stanie zneutralizować i zniszczyć wszystko w swoim zasięgu - wrogów, broń, elementy otoczenia - co czyni ich najskuteczniejszą i najniebezpieczniejszą bronią na świecie. Wciel się w rolę Milesa Kilo, najnowszego prototypu agenta Eurocorpu, i wejdź do świata, w którym jedynym prawem jest korupcja i zemsta!