Zwiastun Nr 1 (polskie napisy) Han Solo: Gwiezdne wojny - historie(2018): zwiastun nr 1 (polskie napisy)
Młody Han Solo, przemierzając galaktykę, staje się przemytnikiem.

komentarze 58

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
AcidDrinker93
Ta muzyka sprawia, że się dziwnie ogląda ten trailer. Taka... jakaś... niegwiezdnowojenna. Trochę w stylu Hansa Zimmera. Ale w sumie to dobrze, że eksperymentują z czymś nowym, innym niż tylko muzyka klasyczna i John Williams. Chyba po raz kolejny spin-off zaora film należący do głównej sagi. ;)
9
nillvo
@AcidDrinker93 Ja myślę, że po TLJ każdy twór okołostarwarsowy będzie lepszy od filmu. Łotr nie miał jakiegoś super trailera (nie licząc wejścia Vadera) a wyszło genialnie. Tutaj może być podobnie.
3
AcidDrinker93
@nillvo Przede wszystkim spin-offy to nowe pomysły na historie spoza głównego nurtu, gdzie twórcy zamotali się w kopiowaniu pomysłów z OT. O ile TFA nawet wyszło, to na TLJ poszedłem ze sporymi obawami o kalkę TESB. Oby nowa trylogia scenarzystów Gry o tron była dużo lepsza, pełna świeżych pomysłów.
2
insupportable0
Zapewne jakaś "Gwiazga Śmierci" zostanie wysadzona.
7
Gokussb
@insupportable0 raczej nie bo fabuła tego filmu ma przed nową Nadzieją
Wilkolak_Autograf
@Gokussb On sobie zażartował z Disnejowskiej tendencji do przepisywania fabuły na nowo... ;]
Gokussb
@Wilkolak_Autograf Jeżeli to prawda to jego żart nie był miły
Ozzmo
nie pasuje mi aktor :/ ciężko wymazać z pamięci młodą buźkę krzywo uśmiechniętego Forda :/
3
Gokussb
@Ozzmo Wdziałeś może wcześniejsze filmy z tym młodym aktorem ?? Jak nie to zobacz , to zmienisz zdanie co do niego
Ozzmo
@Gokussb obadam sprawę :) dzięki. Widziałem kiedyś jeden film - Piękne Istoty, ale ze mną jest taki problem że jak już zmieniają aktora do postaci do której przywiązałem się emocjonalnie to ciężko jest mnie przekonać bo szukam jak najwięcej podobieństw (na razie po zwiastunie widzę ich mało), ale istnieje cień szansy że coś mi się odmieni jak zobaczę całokształt po premierze Hana Solo. Mam taką nadzieję.
darecki77
Mam obawy i jeszcze ta szmirowata muzyka w tle jak z tanich filmów klasy B na VHS
2
anoushka78
@darecki77 a dla mnie muzyka super, bo taki właśnie klimat filmów si-fi z lat 80tych.
darecki77
@anoushka78 no tak, troche terminator czy coś, nie wiem oby film był dobry, zobaczymy.Jak dla mnie na razie jakieś skąpe te lokacje,mam nadzieje że w filmie będą wielkie metropolie nie jakieś przedmieścia fabryczne, zimno bije.Han Solo jakiś mały wydaje się w tym kokpicie, jakby 150....pare cm wzrostu, nie wiem.Nie powalił mnie ten teaser.
Wilkolak_Autograf
@darecki77 muzyka zapowiada się dobrze, ale przyznaję - że nie pasuje ona do Star Wars. A to błąd, bo ludzie głównie za ich muzykę kochają GW...
1
Kielbiewielbie
Wyżej poprzeczki zawiesić już nie mogli. Ten zwiastun jest z kosmosu!
olka0207
O masakra, dubbing polski jest tragiczny w tym zwiastunie...
Gokussb
@olka0207 ten zwiastun jest z napisami jakbyś nie zauważyła
Dohtor
Jestem bardzo ciekawy tej produkcji. Bo w sumie do ostatniej chwili nie było wiadome co tam się będzie działo. I te informacje o dokrętkach. Do Łotra podchodziłem sceptycznie, ale mimo wszystko trzymał fason. :)
piotrgasko
Muzyka kiepska aktor też jakiś kurdupel nie podoba się mi ten film
Gokussb
@piotrgasko I stwierdzasz to odrazu na podstawie zwiastuna ?? . Zwiastun to żaden dowód jaki film będzie
piotrgasko
@Gokussb niestety moje przeczucie żadko się myli powiem tak zwiastun jest mało zachęcający z disnejowskich edycji tylko łotr1 był nie najgorszy choć miał wady i to spore
szampon67
Zobaczycie, to będzie film na który ludzie będą walić drzwiami i oknami. Jestem w stanie się założyć.
1
4
Adamo
@Gokussb no mi sie w ogóle nie podobało. Nic nie czuć gwiezdnych wojen
1
Gokussb
@Adamo Popatrz na to tak ; Ten film będzie miał klimat i styl łotr 1 . Ja czuje tu gwiezdne wojny
Adamo
@Gokussb a to już zobaczymy w kinie :) póki co nie dziwie się ze Disney tak długo chował zapowiedź
Gokussb
@Adamo Ja po tym zwiastunie nic nie po kojącego nie dostrzegam
antonego
Zwiastun na FW jest już parę godzin a tylko 3 (słownie trzech) hejterów...
3thn1
@Gokussb Właśnie nie. Hejter nie krytykuje. Mówi: "To jest słabe bo tak" A krytyka, musi być poparta argumentami :D
1
3thn1
@Gokussb Nie. Hejt a krytyka to są dwie różne rzeczy. Poczytaj sobie o tym.
1
Wilkolak_Autograf
@Gokussb masz, ale nie chcesz - już cię znam wystarczająco xD
Gokussb
@Wilkolak_Autograf nie utrzymujemy ze sobą kontaktów od dnia gdy cie z kumpli wywaliłem .
Wilkolak_Autograf
@Gokussb Ale przecież to ja ciebie wywaliłem ze znajomych x'D ahahah weź, bo się posikam
Wilkolak_Autograf
@Gokussb Hahah x'D takie kłamstwo to już czyni cię śmiesznie żałosnym. Widać, że nie odróżniasz już fikcji od rzeczywistości - potwierdzając, że dobrze zrobiłem ;] Przypomnę: usunąłem cię, bo natarczywie i emocjonalnie jak dziecko zacząłeś się czepiać detali z moich ocen (np. GW Przebudzenia Mocy), [+pomimo, że się w sumie zgadzaliśmy]. x]
Wilkolak_Autograf
@Gokussb ^ (pomijając wypisywanie takich bzdur, jak wyżej znów zacząłeś.. :p)
Terminuss
Zobaczymy ocenimy,,,ale już widzę wzorcowe zróżnicowanie etniczne ras humanoidalnych ,,,,,,,jak zawsze w lewackich produkcjach świętego lasu
1
TomaszO1983
@Terminuss dokładnie, Lando powinien być biały, mogliby zrobić tak, że później zrobiono mu operację plastyczną, dlatego w Imperium Kontratakuje jest czarny.
1
Terminuss
@TomaszO1983 ironię wyczuwam wielką w mowie Twojej młody padawanie,,,,a poważnie Lando to postać sympatyczna , chodziło mi dokładnie o absurd poprawności politycznej i wszystkie tego następstwa.
TomaszO1983
@Terminuss Ja nie lubię poprawności politycznej, chociaż nie uważam jej za absurdalną, ale to o czym mówisz, to nie poprawność polityczna. To "zwiększanie różnorodności". Czyli, sami biali faceci, a kobiety są nieistotne, a murzynów to na początku filmu zjada rekin, a Azjatów nie ma wcale, to musimy wstawić więcej innych postaci, niż biali heteroseksualni mężczyźni. I osobiście mi to nie przeszkadza, jeśli nie jest na siłę, jeśli aktorsko coś wnosi i jeżeli nie niszczy realiów historycznych. I jest prawdą, że ogólnie większość filmów jest o białych heteroseksualnych facetach i jeśli wrzucą jakąś Azjatkę i kilku murzynów, to nic to nie zmieni, zwłaszcza w świecie SW. Jeśli aktorsko coś wniosą pozytywnego, to spoko.
TomaszO1983
@Terminuss wysłałem, a nie dokończyłem myśli :) Złości mnie "zwiększanie różnorodności", kiedy widać, że jest na siłę, jeden gej, jeden murzyn, jeden Azjata, bo tak trzeba. Poza tym to nie jest tylko dla tego, aby być w porządku wobec innych grup, ale po to, aby zyskiwać więcej widzów. Rynek jest w USA, a nie w Polsce, a tam mieszka dużo czarnych i oni o tym gadają, się buntują, to twórcy wrzucą kilku czarnych i mają przez to więcej widzów, a białym widzom to w niczym nie zaszkodzi. Natomiast poprawność polityczna to syf, bo to strach przed obrażeniem jakiejś grupy i przemilczanie faktów. Mniej czarnych przestępców w kinie, chociaż w więzieniach statystyki są inne, ale lepiej to przemilczeć. Jacyś terroryści z organizacji dziwnych, bo nie można robić islamskich terrorystów, to ich obrazi. Poprawność polityczna to unikanie pewnych tematów i to jest złe. Po co kłamać? Poprawność polityczna jest równie głupia, jak wrzucanie postaci czarnoskórych w filmie o średniowieczu w Europie. Takie przegięcia mnie irytują.
1
Terminuss
@TomaszO1983 Zgadzam się z tym co piszesz,,,,mamy chyba podobne zdanie jednak inaczej to nazywamy ,,,ale jaka by nie była przyczyna czy raczej termin określający zjawisko ",to coś psującego odbiór a skrytykować nie wolno bo j/w.Moze u mnie to wynika z oglądania niewspecjalnych jakościowo produkcji w rodzaju The Walking dead,,,,,tam ta "różnorodność" az zgrzyta i wali rasizmem biali to wszelkiego rodzaju zło....
1
TomaszO1983
@Terminuss TWD jest na podstawie komiksu, a nie czytałem, więc ciężko się odnieść. Chociaż wolę białego Negana niż jakiegoś czarnego na siłę, za to, Fear TWD, to już propaganda i wciskanie na siłę wojen rasowych, biedni Indianie, źli jankesi itd. W TWD bardziej niż relacje rasowe, boli promocja feminizmu. Kura domowa zostaje wielką rzeźniczką, kobieta w ciąży jest wyrachowanym przywódcą, ogólnie cała wioska kobiet. Spoko, kocham porucznik Ripley z Obcych, ale tam jest to wytłumaczone, jest zresztą jest porucznikiem. Serial bardzo lubię, ale wątki gejowskie, lesbijskie i ogólnie ludzi, którzy z niczego stają się jakimiś super wojownikami, to bzdura. Nie wiem jak w komiksie, ale fakt, że dziwi w USA, brak jakichś czarnych gangsta, może wszyscy źli murzyni zostali zjedzeni :D
Wilkolak_Autograf
@TomaszO1983 Potrzebny będzie kolejny spin-off "Gwiezdne Wojny: Zamurzynienie galaktyki" :)
1
Jaskokrk
@TomaszO1983 Azjaci i Murzyni są spoko w filmach ale kobiety które zazwyczaj grają twardzieli to już jest lekka przesada, w co drugim filmie juz tak jest, rzygać się chce. Może niech mężczyżni grają zamknięte królewny w zamku w takim razie? nie podobają mi się również postaci generowane komputerowo jednak to się mocno gryzie z resztą :/
TomaszO1983
@Jaskokrk wszystko jest dobre, jeśli jest dobrze uzasadnione. Jeśli coś jest robione na siłę i źle zagrane, to jest źle. A faktem jest, że ciężko uzasadnić, szczupłą kobietkę, która jest super macho i kopie tyłki wyszkolonym komandosom. A armii USA czy Izraela służy sporo kobiet, zresztą kobiety walczą też na ringach różnych dyscyplin, raczej nie wyglądają jak księżniczki. Jeszcze można przymknąć oko na komiksowe produkcje, bo to superbohaterki, ale zazwyczaj jest to śmieszne. Inaczej jeśli się robi kobiety polityków, a takich nawet w Polsce nie brakuje, i zazwyczaj to bardzo wyrachowane i paskudne osoby, jakoś nie widzę kobiecej empatii wśród polityków, odwrotnie, polityczki są jeszcze bardziej agresywne niż mężczyźni.
HV71
gdzie jest jabba Desilijic Tiure!!!!!

programy Filmwebu