Nigdy nie mów nigdy. Jest szansa na kontynuację "Hana Solo"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ron+Howard%3A+kontynuacja+%22Hana+Solo%22+nie+jest+priorytetem+dla+Lucasfilm+i+%22Gwiezdnych+wojen%22-148992
Nigdy nie mów nigdy. Jest szansa na kontynuację "Hana Solo"?
źródło: Materiały prasowe
Czy minęło już wystarczająco dużo czau od premiery widowiska "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie", żeby fani zaczęli myśleć o nim lepiej? Recepcja prequelowej trylogii znacząco ociepliła się w ostatnich latach, możliwe, że spin-off o przygodach Hana Solo, który ani się szczególnie nie sprzedał ani szczególnie nie spodobał, też będzie miał swój czas. Jeśli jednak mieliście nadzieję, że kontynuacja jest na horyzoncie, reżyser Ron Howard rozwiewa wątpliwości w tej kwestii.

Ron Howard ocenia szanse powrotu Hana SoloGettyImages-1445669579.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


Z tego co wiem, jedyne głosy o sequelu "Solo" płyną w tej chwili ze strony fanów, powiedział Ron Howard. Jeśli dobrze rozumiem, nie jest to priorytet Lucasfilm.

Reżyser zostawia jednak odrobinę nadziei: Ludzie z Lucasfilm uwielbiają fanów i naprawdę ich słuchają. Więc powiedziałbym "nigdy nie mów nigdy". Nic mi jednak nie wiadomo o żadnych konkretnych planach, by pociągnąć dalej naszą historię albo wykorzystać ten konkretny zestaw postaci.

W maju tego roku szefowa Lucasfilm Kathleen Kennedy powiedziała, że "Solo" nauczył jej jednego: nie można obsadzać na nowo kluczowej postaci ze świata "Gwiezdnych wojen". Zgadzacie się z tym?


"Han Solo" - pamiętacie zamieszanie wokół filmu?"Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" opowiadał o początkach tytułowego bohatera, m.in. o tym, jak poznał Chewbaccę (Joonas Suotamo) czy Lando Calrissiana (Donald Glover). Rolę Hana Solo przejął po Harrisonie Fordzie Alden Ehrenreich.

Produkcja filmu była burzliwa. W trakcie zdjęć duet reżyserski Phil Lord i Christopher Miller został zwolniony i zastąpiony Ronem Howardem.

W obsadzie znaleźli się również m.in. Woody Harrelson, Emilia Clarke, Thandiwe Newton, Phoebe Waller-Bridge i Paul Bettany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones