Ukochana Hana Solo powróci na ekran?

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ukochana+Hana+Solo+powr%C3%B3ci+na+ekran-146728
Ukochana Hana Solo powróci na ekran?
Film o przygodach Hana Solo powstawał w bólach, by ostatecznie okazać się pierwszą klapą finansową w historii cyklu "Gwiezdne Wojny". Choć na kontynuację widowiska nie mamy co liczyć, pojawiające się w nim postaci mogą jeszcze powrócić na ekran.

Który z bohaterów "Hana Solo" powróci na ekran?Współscenarzysta "Hana Solo" Jon Kasdan udzielił niedawno wywiadu serwisowi Screen Rant. W trakcie rozmowy autor ujawnił, że grana przez Emilię Clarke Qi’ra ma szansę pojawić się w przyszłych produkcjach studia LucasFilm realizowanych pod okiem Jona Favreau ("Mandalorian", "Księga Boby Fetta").

Myślę, że pewnego dnia przekonamy się, co stało się z Qi'rą i  jak bohaterka awansowała w hierarchii syndykatów przestępczych - twierdzi Kasdan - Rozmawiałem o tym z Jonem Favreau, który jest wielkim fanem "Solo" i części pomysłów, które wprowadziliśmy w tym filmie. Powiedziałem mu: cóż, jesteś facetem, który to rozgryzie. Nieustannie męczę go, by podtrzymał naszą historię przy życiu.   

Qi'ra to pierwsza wielka miłość Hana Solo. Bohaterowie byli jeszcze nastolatkami, gdy w wyniku splotu feralnych okoliczności zostali rozdzieleni. Kiedy po latach spotkali się ponownie, Han był  aspirującym kryminalistą, a Qi'ra wysoko postawioną członkinią złowieszczej organizacji Szkarłatny Świt. W finale "Solo" dziewczyna raz jeszcze rozstała się z ukochanym i wyruszyła w podróż na planetę Dathomir, aby spotkać się ze swoim przełożonym Darthem Maulem.   
  

"Han Solo": wielki budżet, wielka klapa"Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" okazał się jednym z najdroższych filmów w dziejach kina. Jego budżet szacowany jest na 300 milionów dolarów. Wysokie koszty realizacji wynikały w dużej mierze z problemów na planie zdjęciowym. Przypomnijmy że po kilku miesiącach od rozpoczęcia produkcji studio LucasFilm podjęło decyzję o zwolnieniu reżyserów Phila Lorda i Christophera Millera. Ich następca Ron Howard musiał podobno nakręcić  od nowa większość materiału.

Film trafił do kin w 2018 roku, zarabiając na całym świecie 393 miliony dolarów. Dla porównania inny spin-off "Gwiezdnych Wojen", zrealizowany dwa lata wcześniej "Łotr 1", przyniósł ponad miliard dolarów wpływów.

Zwiastun filmu "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones