PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701989}
7,1 280
ocen
7,1 10 1 280
2014 FIFA World Cup Brazil
powrót do forum gry 2014 FIFA World Cup Brazil

Jako fan fify od 1997 r, musiałem nabyć tę pozycję. Po niesmaku jaki pozostał po dodatku
Euro12 stwierdziłem, że poczekam, aż ceny WC Brasil pójdą w dół. 3 dni temu nabyłem za 99 zł i
śmiem twierdzić, że jest to zdecydowanie za dużo jak na tą grę. Podania, odbiory wszystko wolne
jak suseł... brak dynamiki w akcjach. Fakt, że producenci uraczyli nas w końcu możliwością
tworzenia pięknych akcji grupowych, ale co z tego skoro zawodnik odbierający piłkę 5s się
obraca. Gameplay wolny. Zawodnicy nie sterowani przez nas to pół mózgi nie potrafiący przeczuć
akcji. Żeby wygrać trzeba grać w "klepkę", albo prostopadłe podania - gol gwarantowany, chociaż
i przy tym bardzo irytujące są spalone... a w grze można ich złapać sporo. Jedyny plus to oprawa
wizualna. Kąciki kibiców w poszczególnych krajach, gęby selekcjonerów czy chociażby w końcu
inne zakończenie ... nie ma durnego zdjęcia na murawie, tylko puchar jest wręczany. Generalnie
gra mi się nie podoba, ale to moje skromne zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones