PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 995
ocen
8,0 10 1 9995
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

Fajna sprawa widziałaem gameplay i jest jak Heavy Rain zawalista będzie to gierka.

użytkownik usunięty
Zbych13

Gra wygląda jak połączenie Heavy Rain i Fahrenheit ale martwi mnie zbyt dużo QTE bo to tak naprawdę wygląda na interaktywny film

ocenił(a) grę na 8

Jak sami twórcy głoszą, ma to być "interaktywny dramat. A Ellen Page w dramatach wypada świetnie. :]

Edi022

Mi tam się podoba nie ma to jak film gdzie, można poprowadzić postać mam nadzieję że będzie wiele zakończeń jak w HR.

ocenił(a) grę na 9

Przecież o to właśnie chodzi w tych 'grach' że jest duża ilość QTE i robi się z tego interaktywny film...
To tak jakby powiedzieć 'martwi mnie zbyt duża ilość zabijania w assassin's creed, bo to tak naprawdę wygląda na gre o asasynach' :P

Zbych13

Dokładnie Ellen Page;D na koniec trailera jest wymieniona;D w sumie nie zdziwie się jezeli z gra wyszedłły jednoczesnie film na podstawie;)

Zbych13

emmm... wygląda dokładnie tak samo, ponieważ TO ONA GRA TĄ POSTAĆ -.- motion capture to nie nowość... w każdym razie nie grałem w HR ponieważ posiadam Xboxa 360... i żałuję, że x nie ma wypasionych gierek excusive tego typu ;/ choć nadal nie przesiadłbym się na ps'a :> halo i forza mi wystarczy ^^

ocenił(a) grę na 8
Zbych13

Łał ! Można się domyślić skoro to gra Cage'a ......

ocenił(a) grę na 8
Dymiano

Teraz tylko kwestia polskiego dubbingu , kto z polskich gwiazd podłoży jej głosu .......

Dymiano

Mam nadzieję, że nikt i dadzą napisy.

ocenił(a) grę na 9
Dymiano

Raczej jest to mało prawdopodobne aby , wyszedł Polski dubbing . Jedynie napisy zapewne jak w większości nowych gier. Zresztą po co dubbing skoro to ma być gra o Ellen - więc wypada by miała własny głos, nieprawdaż?

użytkownik usunięty
Boryc666

Akurat prawie wszystkie gry wydane przez Sony są polonizowane w całości. Gracz może sobie jednak wybrać opcje, np. ang dubbing, ang dubbing + pl napisy lub tylko pl dubbing) - przykładem takiego działania ze strony SCCE jest np. Heavy Rain, God of War (3,4), Uncharted (2,3), Killzone (2,3), LBP, Ratchety i masa innych - niechlubny wyjątek to InFamous, gdzie gry były wydawane w różnych wersjach językowych, w zależności od regionu.
Tak więc Beyond na 100% będzie w całości spolonizowany, na szczęście będzie można zostawić oryginalny głos i dać np. polskie napisy.
Inna sprawa, że polonizacje robione przez Sony nie są robione na odpie.r.dol i często stoją na naprawdę niezłym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones