PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611137}

Call of Cthulhu: Mroczne zakątki świata

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth
7,7 1 118
ocen
7,7 10 1 1118
Call of Cthulhu: Mroczne zakątki świata
powrót do forum gry Call of Cthulhu: Mroczne zakątki świata

Nie krytykuję, ale chyba te fotki były ściągane od nieznanej strony internetowej która testowała grę na kompie który już jest kablem po tamtej stronie (inaczej staruszek umiera), gra tak naprawdę oddaje graficzny klimat, starych filmowych taśm z lat 20', 30' lekko zaśnieżone, czasem też przeleci pasek, do tego niezła wizualizacja broni, bez celownika, co utrudnia zdjęcie rybki na odległość, co do reszty smaczków, opisałem je w innym temacie, jak dla mnie gra jedna z najlepszych gierek typu grozy.

To prawdziwe fotki :)
http://www.youtube.com/watch?v=Yua3T6qBmhM

...a raczej film, dokładniej pokazujący grafikę :)

Polecam :)

ocenił(a) grę na 9

Zdjecia sa pewnie z wersji X-boxowej a nie PC stad troche inny wyglad. Generalnie rzadko koncze gry wiecej niz jeden raz a ta juz trzy razy ukonczylem w czym raz na hardzie. Mozna ja dostac za jakies grosze jak sie poszuka. Warto miec taka gre w kolecji a nie tylko z torrenta. Klasyk!

użytkownik usunięty
Ar2rBarc

Dokładnie, a czepiłem się niepotrzebnie, gra naprawdę wciąga klimat ma niesamowity i ta grafika :)
KLASYK z górnej półki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones