gra

Call of Juarez: Gunslinger

2013
7,6 3 570
ocen
7,6 10 1 3570
Silas Greaves poszukuje największych złoczyńców Dzikiego Zachodu. Zobacz pełny opis

gatunek

deweloper

Techland

wydawca

Ubisoft

premiera

Call of Juarez: Gunslinger
Zwiastun nr 3 (polski)
Call of Juarez: Gunslinger
Zwiastun nr 2 (polski)
Call of Juarez: Gunslinger
Zwiastun nr 1 (polski)
Poznajcie historię Silasa Greavesa w nowym zwiastunie gry "[videogame=664002]Call of Juarez: Gunslinger[/videogame]". 2013-05-07T22:23:34 https://fwcdn.pl/webv/06/77/30677/call_of_juarez_gunslinger___historia_silasa_greavesa.30677.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/102/664002/call_of_juarez_gunslinger___historia_silasa_greavesa.vp9.720p.webm

"Call of Juarez: Gunslinger" jest powrotem serii do tematu Dzikiego Zachodu, po współczesnym, kooperacyjnym "Call of Juarez: The Cartel". W tej odsłonie marki wcielamy się w łowcę nagród, który rusza w pościg za kilkoma dobrze znanymi, niezwykle groźnymi rewolwerowcami. W kolejnym misjach, rozgrywających się w klasycznych, westernowych"Call of Juarez: Gunslinger" jest powrotem serii do tematu Dzikiego Zachodu, po współczesnym, kooperacyjnym "Call of Juarez: The Cartel". W tej odsłonie marki wcielamy się w łowcę nagród, który rusza w pościg za kilkoma dobrze znanymi, niezwykle groźnymi rewolwerowcami. W kolejnym misjach, rozgrywających się w klasycznych, westernowych sceneriach, możemy zmierzyć się z takimi legendami jak: Jesse James czy Pat Garrett. W porównaniu do poprzednich odsłon serii, "Call of Juarez: Gunslinger" przypomina "Call of Juarez: Więzy Krwi". Podczas zabawy walczymy z przeważającymi siłami wroga, korzystając z różnych rodzajów rewolwerów i strzelb. Ważnym dodatkiem jest tryb koncentracji, w którym można zastrzelić błyskawicznie kilku oponentów, a nawet omijać kule. Oprócz tego, w grze funkcjonuje system rozwoju postaci – nowe umiejętności dają różne efekty, np. przyspieszają ładowanie pistoletów.

dystrybucja
Cenega S.A.
studio
Techland (deweloper) / Ubisoft (wydawca)
tytuł oryg.
Call of Juarez: Gunslinger
inne tytuły
"Call of Juarez: Gunslinger" to shooter polskiego studia Techland znanego z poprzednich odsłon tego cyklu, a także gier z serii "Dead Island". Poprzednie części były bardzo dobrymi produktami; zarówno pierwsza "Call of Juarez", jak i druga "Call of Juarez: Więzy krwi" pokazały, że dobre gry o Dzikim Zachodzie nie skończyły się na takich tytułach... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Najlepsza z całej serii

użytkownik usunięty

Gunslinger to genialny powrót serii Call of Juarez. Zaskoczyła mnie przede wszystkim fabuła.
Ogólnie jest bardzo prosta, ale sposób jej przedstawienia rządzi. Dziwie sie dlaczego nikt
wcześniej o tym pomyślał, przecież to genialne zagranie, ale najlepiej będzie jak nie będę
spojlerował. Niestety z rozgrywką nie...

więcej

Niesamowity shooter

ocenił(a) grę na 10

przechodzic koniecznie na hard levelu :)

Najładniejsza gra w jaką gralem przeszedlem juz ją nie wiem ile razy i wciaz ją włanczam zeby tylko pochodzic i podziwiac widoki.Szkoda ze Far cry 4 nie wygladal tak na konsole poprzedniej generacji.

Call of Juarez Gunslinger został stworzony z perspektywy opowieści w luźny sposób nawiązujący do wydarzeń na Dzikim Zachodzie. Gra składa się z 14 misji w których Silas Greaves mierzy się z najsłynniejszymi infamisami XIX w.
Call of Juarez Gunslinger to najlepsza strzelanina na Dzikim Zachodzie. Jeżeli poszukujecie...

więcej

Witam,

Serdecznie zapraszam na prezentację gry mojego autorstwa.

https://youtu.be/8wurvGF-rQ8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones