Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski)
Gra wideo

Destiny 2: Forsaken

2018
7,8 77
ocen
7,8 10 1 77
19
chce zagrać
{"id":"808964","linkUrl":"/videogame/Destiny+2%3A+Porzuceni-2018-808964","alt":"Destiny 2: Porzuceni","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/89/64/808964/7855180.2.jpg"}
Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w uniwersum "Destiny 2", czy jesteś jednym z milionów graczy,... więcej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
gatunek
premiera
wydawca
Activision
deweloper
Bungie Software
Destiny 2: Porzuceni
Zwiastun nr 1 (polski)
Destiny 2: Porzuceni
Zwiastun nr 2
Destiny 2: Porzuceni - Zwiastun Nr 1 (polski) Kolejny dodatek do "Destiny 2" zadebiutuje już 4 września tego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Do działania będzie wymagał podstawki i dwóch poprzednich DLC.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w uniwersum "Destiny 2", czy jesteś jednym z milionów graczy, którzy chcą pomścić Cayde'a-6, "Destiny 2: Porzuceni" – Legendarne wydanie oferuje pełne doświadczenie "Destiny 2: Porzuceni" dla nowych, wracających oraz zaprawionych w boju graczy.   W "Porzuconych” wymierzyszNiezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w uniwersum "Destiny 2", czy jesteś jednym z milionów graczy, którzy chcą pomścić Cayde'a-6, "Destiny 2: Porzuceni" – Legendarne wydanie oferuje pełne doświadczenie "Destiny 2: Porzuceni" dla nowych, wracających oraz zaprawionych w boju graczy.   W "Porzuconych” wymierzysz sprawiedliwość, szukając zemsty za śmierć swojego poległego przyjaciela, Cayde'a-6. Zbadasz nowe regiony, przebudzisz nowe moce, zdobędziesz masę nowych broni i odkryjesz zaginione tajemnice Przebudzonych. Rozpoczęły się łowy.

dystrybucja
studio
Activision (wydawca) / Bungie Software (deweloper)
inne tytuły

forum gry Destiny 2: Porzuceni

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego gry.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.