PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611567}
7,2 622
oceny
7,2 10 1 622
Divinity II: Ego Draconis
powrót do forum gry Divinity II: Ego Draconis

Gra moim zdaniem warta uwagi. Jest wymagająca, trzeba dosyć ładnie się namęczyć by zgładzić przeciwników. W końcowych etapach, kiedy mamy już wysoki poziom i dobrze
rozwiniętą postać, jest już ciut inaczej - Przeciwnicy giną dosyć szybko. Jedynym
rozczarowaniem była dla mnie walka finałowa. Boski padł w kilka sekund dosłownie.
Fabuła wzbudziła we mnie emocje, których nie doświadczyłam w żadnej innej grze. Twórcy
gry bardzo postarali się o to, aby gracz na zakończeniu wpadł w zdziwienie. Z
niecierpliwością czekałam, aż pojawi się jakaś kontynuacja, bo przecież tak nie mogło się to
skończyć, aby cała nasza męka nad zadaniami i walkami niby w imieniu dobra, stała się
czymś zupełnie odwrotnym.
Podoba się mi również rozwój postaci. Mamy wiele możliwości, a także wiele różnych
kombinacji broni i zaklinania przedmiotów. Dobre rozplanowanie rozwoju umiejętności
znacznie ułatwia grę. Ukończyłam grę na poziomie 35, grając magiem, z domieszką szybkiej
regeneracji pż i mp. Dla mnie była to najwygodniejsza opcja.
Gra posiada naprawdę wiele możliwości. Nic tylko usiąść i zagrać. Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 8
Haniczka88

cóż po części się zgadzam ale mimo to polecam jednak edycję rozszerzoną czyli Divinity 2: Dragon Knight Saga. tam poziom trudności jest lepiej wyważony, jest o wiele więcej itemów legendarnych(czyli tych specjalnych z własną historią) no i mamy dodatek w zestawie. niemniej polecam także tą wersję jednak trzeba mieć nerwy mocne bo niektóre fragmenty mogą ostro wnerwić

ocenił(a) grę na 8
SuperO_2

No dobra, mam "Divinity II: The Dragon Knight Saga" i wciąż się zastanawiam ile czasu zajmuje przejście. Raz słyszę, że jakieś 30 godzin, innym razem, że ponad 100.
Od razu mówię, że jestem graczem, który lubi się delektować grą. Czytam księgi, oglądam sobie sprzęt, lubię się wkręcać w dialogi, zwiedzam okolicę, często włączam tryb chodzenia (jeśli jakaś gra umożliwia taki tryb), lubię się zatrzymać, poobserwować okolicę, itp.
Takie trochę ślimacze granie, ale takie lubię. Ile zajmie mi przejście gry?

Haniczka88

Zgadzam się. Niestety grając mieszanką wojownika i łucznika, gra była dla mnie niebotycznie trudna, nawet na niższym poziomie. Gdy doszedłem do fragmentu rekrutowania pracowników do wieży na wyspie, po prostu się poddałem. W walce z trzema wrogami ginąłem w kilka sekund.

ocenił(a) grę na 8
Megafil666

A to ciekawostka. Czytam wasze posty i wnioskuję z nich, że "Divinity II..." to gra dość trudna. Dopiero zaczynam, w grze spędziłem może 30 min. i odniosłem wrażenie - pewnie przez podobieństwo graficzne - że trudność będzie na poziomie "Fable". Ale widzę, że to tylko złudzenie. I bardzo dobrze. Mało jest wymagających gier.
Mam smaka na tę grę, jest zainstalowana od tygodnia i chyba w końcu się doczeka. A, właśnie, czy jest jakiś mod, który umożliwia patrzenie z oczu. Lubię sobie pozmieniać widok. Raz lubię widzieć mojego bohatera od tyłu, a raz lubię patrzeć "z oczu". Jest coś takiego?

Lukas_Art

Tak, Divinity jest trudne, ale w nieuczciwy sposób. Przedmioty lecznicze są ograniczone, wroga magia zadaje olbrzymie obrażenia, a kompletnym szczytem są wrodzy łucznicy, których strzał nie da się uniknąć, ponieważ są samonaprowadzające. Słyszałem że wyszła zaktualizowana wersja, dzięki której gra jest uczciwsza.

ocenił(a) grę na 8
Megafil666

W sumie każdy sposób na usatysfakcjonowanie gracza jest dobry. Choćby walenie w czuja. Podobnie jest w "Dark Souls" - tam to dopiero jest poziom trudności :)
No ale z tego co piszesz, to mi pasuje. Lubię ciężkie gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones