PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612434}
6,5 2 271
ocen
6,5 10 1 2271
F.3.A.R.
powrót do forum gry F.3.A.R.

F.3.A.R.

ocenił(a) grę na 7

Świetna sztuczna inteligencja wrogów :D myślę że inni developerzy powinni też taką zastosować. F.3.A.R to jeden z najbardziej wymagających fps'ów w jakie grałem w ciągu ostatnich kilku lat..
Jak na razie

Plusy:
-inteligencja wrogów
-klimat (choć nie straszy :( )
-design poziomów
- poziom trudności

Minusy:
- design postaci
- voice acting
- graficznie, nic pięknego.
- zakończenie
- długość - ukończenie zajmuję niecałe 5h na normalnym poziomie trudności
- rzadko widujemy Alme .

Belweder

Oraz interakcja z otoczeniem na minus.

Belweder

Nie wiem czy wiesz ale są 2 zakończenia gry. Mnie niestety gra troche rozczarowała a to dlatego że klimat (chodzi mi o sceny gdzie można podskoczyć na krześle ;P) słabszy niż w poprzedniej części a rozgrywka przypominała mi Left 4 Dead... takie akurat miałem odczucie.
Plusem tryb co-op no i AI przeciwników oraz fabuła i tak to już chyba wszystko pomijając to że grafika troche lepsza od poprzedniej części.

jason86

mi sie wlasnie wydaje ze grafika jest gorsza od drugiej czesci... pamietam ze grafika w 2 na maksimum ustawieniach niezle kopala po jajcach, design, modele, rozmycia itd.
w 3 mam wrazenie ze jest troche gorzej( moze dlatego ze gre robilo inne studio )

ocenił(a) grę na 7
Oswaldd

wiem że są dwa zakończenia ;D, jedno Point Manem a drugie Fettelem.

ocenił(a) grę na 9
Belweder

Teraz mam tydzień bez starej w domu, więc co noc będe dążył do odkrycia tych zakończeń :)

ocenił(a) grę na 9
waldeck

Zakończenie Point Manem mnie rozczarowało. Takie dziwne, brak tajemniczości towarzyszącej zakończeniom poprzedniczek. Cóż, zobaczymy jak bęzdie to wyglądało u Fettela.

Oswaldd

oops nie dodałem że ja only Xbox360 ;)

ocenił(a) grę na 9
Oswaldd

Grafika jest niezła. Na pewno nie robi takiego wrazenia jak swego czasu Project Origin, lecz nie jest brzydka.

ocenił(a) grę na 7
waldeck

dodam jeszcze że gra ma bardzo oryginalny i grywalny zarazem multiplayer :D
coop w kampanii wsadzony niestety na siłę ;/

ocenił(a) grę na 9
Belweder

Cóż - będzie towarzysz będzie coop. Niestety towarzysza nie ma.

ocenił(a) grę na 9
Belweder

Pograłem w multi i podbijam ocenę do 10/10.
Naprawdę, multiplayer przedłuży żywotność tej produkcji o wieeele. Może i gra nie straszy, może ma skiepszczone zakończenie, może cała fabuła jest do du*y, ale rewelacyjny multiplayer przebija wszelkie Black Opsy i inne ciulstwa o tysiąckroć. Brawa dla panów z Day 1 Studios - stworzyli najlepszy FPSowy multiplayer, w jaki miałem okazję grać.

ocenił(a) grę na 7
waldeck

faktycznie, grafika chyba gorsza niż w 2........ a inteligencja przeciwników? bez przesady, schematycznie (mówię o singlu ;)

cronin35

w 1ce była lepsza inteligencja, obawiam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones