PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608737}
8,3 10 118
ocen
8,3 10 1 10118
Fallout: New Vegas
powrót do forum gry Fallout: New Vegas

Piszę to trochę zgorzkniały, ale wywaliłem 140 zł na tę grę ze wszystkimi dodatkami.
Zainstalowałem cały potrzebny pack ze steama i ta gra po prostu nie chodzi. Mam wersję pudełkową, zapłaciłem a produkt po prostu nie chodzi. Steam to jedna wielka pomyłka, dlatego nie polecam gier, które wymagają jego obecności, albo ściągnijcie sobie pirata, bo po prostu jak człowiek stara się być uczciwy to ma z tego tytułu tylko i wyłącznie problemy. A steamowa 'rewolucja' w grach sprawiła, ze powoli zupełnie z nich rezygnuje, bo same kłopoty, aktualizowanie, ściąganie jakichś plików, nie wiadomo jakich, spokoju nie ma.

ocenił(a) grę na 10

Mam tą samą wersję i nie mam żadnych problemów... I weź przestań pisać o steam jest zły do lamusa z nim więcej dobrego zrobiła niż złego jak ma się internet 150 KB/s i słabego kompa to tak się kończy. Jestem ciekaw gdzie kupiłeś tą wersje za 140 zł O.o jak w dniu premiery jakieś ~6 miesięcy temu kosztowała 120 zł

ocenił(a) grę na 6
Solard

Gra ma pewne problemy i nikt mi nie powie, że nie. Wiem z doświadczenia, że na słabszych kompach chodzi dziwnie, zawiesza się czasem na menu głównym. Za to na lepszych kompach chodzi w miarę idealnie, jedyny problem to uruchamianie gry z szybkiego zapisu nie działa poprawnie, trzeba wczytać się z normalnego zapisuj i dopiero później z F9.
Dlatego ocena: powyżej 8 jest za wysoka, jak przejdę to dam co najwyżej 7, gra jest całkiem fajna duży postęp podług 3, jednak zbyt łatwa jak ktoś zainwestował w gadkę i za te problemy techniczne.

użytkownik usunięty
EnrilSoul

Poradziłem sobie, a Solard to nie wiem jak skomentować twoja wypowiedz bo jest po prostu głupia, sciagnalem drugi raz, za przeproszeniem gowno wiesz jakiego kompa mam i internet a grasz eksperta. Na pudelku nie jest napisane jaki net jest wymagany, a kosztowała 140 zł bo ze wszystkimi dodatkami. Gra wymaga aktywacji przez neta, konieczność patchowania co tydzień jakichś poprawek: wychodzi na to, że kupilem jakis niedorobiony produkt. Gra jest super, ale wywalanie do pulpitu dosyć częste, problemy z instalacją i za steama to daje 7/10. Steam nie wygra z piractwem, zlikwiduje jedynie rynek wtórny, co jest do ominięcia, to niepotrzebny syf dla gier singlowych.
Gra jest postępem względem trójki, aczkolwiek trójkę cenię wyżej bo to był powrót i łatwo krytykować reaktywację, gra odniosła sukces bez niego nie byłoby new vegas, który jeżeli chodzi o wątki, fabułę przypomina 2. Zależy kto co lubi jedni wolą coś nowego jak trójkę, inni stare dobre klimaty jak new vegas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones