PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 853
oceny
8,6 10 1 47853
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

Kilmat jednak gorszy. O muzyce (rap) lepiej nie wspominać.

ocenił(a) grę na 10

jeśli ktoś nie lubi rapu to ma do wyboru wiele innych stacji radiowych, osobiście, będąc fanem rocka i metalu, uwielbiam stacje Radio X i K-DST, są świetne i tworzą niesamowity klimat, również K-Rose dobrze oddaje klimat terenów wiejskich, a przy WCTR też czasami ciężko wyjść z samochodu, tak miło się słucha tych dyskusji. Jeśli chodzi o rap w scenkach podczas misji, to chyba normalne że został tam użyty, przecież nikt nie będzie puszczał disco polo w scenach gdzie są czarnoskórzy gangsterzy. Klimat SA to moim zdaniem jeden z najlepszych elementów tej gry

użytkownik usunięty
SoFine

Muzyka w GTA SA jest dużo gorsza niż w GTA VC. Stacje K-DST, K-Rose i Radio X są świetne, ale poza nimi nie ma za bardzo wyboru. WCTR jest takie sobie. K Jah West podobnie. Inne jeszcze gorsze. Mogli wybrać lepsze utwory z gatunków - pop, raegee (np. Inner Circle, Boba Maleya) mimo wszystko też rap oraz rock (brakuje mi U2, Pink Floyd, na pewno Queen oraz - jeśli jest CCR - The Beatles - w końcu to też lata 60-te. Klimat jest dobry, chociaż gorszy niż w GTA VC. Odnośnie innych wad gry - spokojnie można było dać więcej misji podstawowych i dodatkowych, np. związanych z terenami wiejskimi, pustynią i pojazdami - traktorem, kombajnem, a także dużymi statkami i samolotami pasażerskimi, które powinno się móc prowadzić - w końcu obszar gry na to pozwalał. Grafika mogła być ciut lepsza, gdyż w momencie premiery była o rok, 2 lata za stara. Ale ogólnie i tak, jak na 2004-2005 rok, gra była genialna i nie miała sobie równych. Dopiero 2-3 lata później ukazały się porównywalne i lepsze, z większym obszarem, ilością misją oraz rozmachem, gry. Do GTA 4 na pewno najlepsze GTA.

ocenił(a) grę na 10

Jeśli chodzi o stacje radiowe to z pewnością ciężko przebić GTA:VC, które było pod tym względem świetne, ale ja ogólnie bardzo dobrze oceniam pod tym kątem SA bo porównuje to bardziej do IV niż VC, w które nie grałem zbyt wiele przed premierą SA, ani w ogóle. A akurat IV w tej kategorii wypada strasznie słabo, ciężko mi znaleźć stacje która by mnie satysfakcjonowała, jedynie dwie z nich mogą stać się atrakcyjne dla mnie po rozszerzeniu, które nie pamiętam jak się nazywa. No i jeszcze co do SA, faktycznie, poza tymi trzema stacjami wyboru nie ma, więc ograniczałem się tylko do nich, i w sumie było mi z tym dobrze :)

użytkownik usunięty
SoFine

Dla mnie muzyka w IV była trochę lepsza niż w Sa. Mniej było może przebojów, ale ogólnie muzyka była solidnym wypełniaczem. Nawet rap był w miarę znośny. IV lubię bardziej niż Sa z tego też powodu, że wreszcie jest wysoka rozdzielczośc i grafika w miarę dobrze się prezentuje (w Sa grafika nawet z modem nie była najlepsza), chociaż przez parę lat zestarzała się nieco. Liczę, iż w V poprawią trochę tą rzecz, chociaż trailer mnie nieco zawódł. Tylko 1 miasto? powinny być przynajmniej 2. liczyłem też, że akcja będzie działa się w VC albo na Hawajach, a nie w Los Santos. Z Miast Sa LS lubiłem najmniej. Naj było SF, potem LV, fajna była pustynia, ale naj były wsie - szkoda, że dali tam tak mało misji. Pościgałbym się traktorem czy kombajnem i pobawił w farmę. Mam nadzieję na to w 5. Do 5 chyba powiększę dysk, bo mój laptop, mimo działania bez zarzutów (nvidia 570) nie mieści już wszystkich gier, które mam. Wiedźmin 2 wypełnil resztę dysku (1 tb). A i jeszcze 1. Chciałbym, by w 5 były dostępne dalsze i bardziej efektowne (ponad 1 milę, z wieloma obrotami) unikalne skoki oraz wspomniane już duże statki i obiecane przez Rockstar odrzutowce i sterowce.

ocenił(a) grę na 10
SoFine

Klimat jest znakomity.Vice city to zupełnie co innego .Moim zdaniem gra jest lepsza niż gta 4 .Gta 4 ma w sumie tylko grafikę .Ma swoje momenty ale to nie to samo .San andreas jest o jedno niebo wyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones