PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 852
oceny
8,6 10 1 47852
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

1. Fajne misje
2. Ogromny i zróżnicowany świat (najlepsze to że można było się poruszać po terenach niezamieszkanych - górach, lasach, wsiach, itd)
3. Największa ilość różnych dodokowych atrakcji
4. Można nurkować, pływać, latać samolotami ponad chmurami, skakać ze spadochronem itd... czyli świat wielki nie tylko wzdłuż i wszerz ale jeszcze wzwyż i wgłąb.
5. Fajne odwzorowanie Las Vegas, San Francisco i Los Angeles
6. Gangi
7. Najlepszy klimat jak dla mnie
8. Tajna baza wojskowa na pustyni w Nevadzie - (nawiązuanie do Area 51 - ale zamiast UFO trzeba bylo ukraść jetpacka)
9. samoloty F16.. czego nigdy w GTA nie bylo jeszcze
10. Najlepszy Muliplayer w jaki grałem - cudo i miliard możliwości w multi (Multi został zrobiony przez amatorów, ale wyszło genialnie).

szemiszczu_8

7. Najlepszy klimat jak dla mnie

Chyba sobie jaja robisz. Porównaj z klimatem ala lata '80 Vice City - te samochody, te stroje, TA MUZYKA!
San Andreas jest świetne, ale nie dorównuje do pięt żadnemu z poprzedników.

ocenił(a) grę na 9
Vaylander

Zagadzam się, najlepsze GTA jeśli chodzi o klimat to Vice City. A to że można było się poruszać po terenach niezamieszkanych nie było takie fajne, ile razy powtarzało się misje tylko dlatego bo musiałeś jechać z jednego końca wyspy na drugi i w połowie drogi dachowałeś samochodem i ''MISSION FAILED'' i czlowieka nie powiem co brało. A co do multi to zagraj w GTA IV.

szemiszczu_8

Licząc od Trójki cały cykl GTA jest fenomenalny:) Vice City było mistrzowskim skomputeryzowaniem Człowieka z blizną i Miami vice,SA to zarąbiste ziomalskie granie w czasach gdy czarna muza Ziomali była na topie na całym globie(teraz to trochę przybladło),w IVke nie grałem ale ponoć wątek Ruskich wypadł ok. Nie odniosę sie do tematu bo dla mnie wszystkie GTA są super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones