PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608435}
8,4 37 248
ocen
8,4 10 1 37248
Grand Theft Auto: Vice City
powrót do forum gry Grand Theft Auto: Vice City

Świetny scenariusz, niepowtarzalny klimat i...genialny soundtrack ("Billie Jean" podczas
jazdy samochodem...majstersztyk!).
Swoją drogą, ekranizacja tej gry to murowany sukces, aż dziwne że nikt jeszcze się tym nie
zajął.

ocenił(a) grę na 10

Do tej gry zawsze chce się wracać

ocenił(a) grę na 10

Vice City bylo bazowane na 'Scarface' tak więc poniekąd powstał już film.

Reayuk

Nie tylko na Scarface, w Vice City jest wiele nawiązań do filmów i seriali z lat 80tych i 90tych, np Życie Carlita albo Policjanci z Miami

Albo popylając nocą samochodem po pięknie oświetlonym Vice City słuchać Self Control :) Ahh... tego uczucia nie da się zapomnieć :D

ocenił(a) grę na 8

To raczej gra zapożycza motywy z filmów, jest tak w sumie w każdym gta ;]

Soundtrack na megaplus :D Nigdy tej gry nie ukończyłam, nie przechodziłam misji, ale uwielbiałam jeździć taksówką i słuchać stacji "Emotion" :) hi hi

jarrowka

Hmmm powiem wam że na Ps2 mamy jeszcze Vice city Sotries czyli poprawione Vice City, nawet jak na starego Ps'a to i tak dziwne że taką graficzkę wyświetla, może historia już nie ta sama lecz gra nie została pozbawiona swoich smaków :D - polecam,

ocenił(a) grę na 10

Gra jest świetna. Jak dla mnie też najlepsza GTA. Vice City Stories było dobre, ale nie miało już tego samego klimatu co Vice City. Gra genialna, scenariusz mistrzostwo i te sławne głosy. Genialna!

ocenił(a) grę na 10
mark1618

Wie ktoś w którym miejscu są te cztery groby ze screena? Nigdy jakoś nie natrafiłem na nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones