PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 47 103
oceny
8,9 10 1 47103
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

http://www.gram.pl/news/2015/03/07/gta-5-na-pc-otrzyma-nowa-stacje-radiowa.shtml

Coś wspaniałego.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Ja radia w GTA V nie słucham.
Co tam radio. Za 2 dni napady wychodzą:)

ocenił(a) grę na 9
Penguin27

A to trochę tracisz, gdyż niektóre audycje są świetne. Zwłaszcza talkshow, wróżki, reklamy, a także newsy odnośnie wydarzeń z Los Santos w trakcie fabuły trybu single, odnośnie wydarzeń jakie niedawno miały miejsce z naszym udziałem.

ocenił(a) grę na 9
Penguin27

Tracisz sporo. Radio w GTA zawsze stało na przynajmniej b. dobrym poziomie i soundtracki z gier takich jak 3, VC czy SA są już kultowe.

użytkownik usunięty
DeGreZet

Mi jedyna stacja radiowa jaka się podobała w GTA to Flash FM (3 i VC, tylko w trójce pod inną nazwą). Na piątkę czekam, bo kompa już mam, to po co mi konsola. Może będzie lepiej... W SA nie miałem co słuchać, a IV grałem jakieś 2h z czego prawie połowa to problem z aktywacją. Niby kupujesz na Steam, a musisz aktywować na koncie Microsoftu... Grałem na cracku. Piątka zapowiada się spoko, fajnie jakby w radiu była jakaś stacja metalowa lub przynajmniej folkowa/klasyczna.

ocenił(a) grę na 9

No tak. Ja akurat konsole mam, ale wolałem czekać na wersję PC ponieważ tak dobre gry nie pojawiają się zbyt często i lepiej grać w nie w najlepszej finalnej wersji.
Po za tym już się jaram na myśl o zabawie z modami.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Wolał bym nowe autka.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Przyznam, że nawet zazdroszczę tym pecetowcom i trochę się focham za tą dokładność Rockstara ;( Nowa stacja radiowa, widok z pierwszej osoby... Co jeszcze? :(

Tak drożdży hejterzy, polecajcie mi maść na ból tyłka, bo nie stać mnie na solidny komputer ;/ (jednak głębokowo w mojej duszycce jest promyczek nadziei, że coś pójdzie nie tak z optymalizacją [*])

ocenił(a) grę na 10
portugas123

Haha, wybaczcie błędy takie jak "drożdży hejterzy" xd Autokorekta bywa czasami uciążliwa ; p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones