PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608438}
8,5 10 215
ocen
8,5 10 1 10215
Half Life
powrót do forum gry Half-Life

Dzięki Half - Life, i jego serii dostałem kopa na FPS.
Do dzisiaj jestem wiernym fanem tej gry, i gatunkom związanym z fabułą, o podobnej scenerii, i sekwencji pierwszej osoby.
niepowtarzalna grafika (Stara - jak na swoje latka), doskonała, detale, architektura,
liniowość, misje, no i to z czym mam się zmierzyć.
pomysł na bronie jest dosłownie wymarzony, żadna gra nie dysponuje takimi śmiesznymi giwerami jak ta, wielka skóra która strzela muchami (nigdy nie mogłem skumać co to tak naprawdę jest), pistolet, shotgun, kusza, działko energetyczne, bazooka, karaluchy, i jeszcze więcej.
Sterowanie i wszystko inne jest świetnie wykonane, i na plusach zaprzestanę.
jedynym minusem tej gry, był ten końcowy boss, o ile można go tak nazwać,
niekiedy nawałnica potworów był trudniejsza niż on sam.
Wystarczyło rozwalić diamenty z których czerpał energię przez mózg, i podskakując
walić niego ołowiem, i tym wszystkim czy się miało. TYLE...........eeee, to mało.

Gra i tak powala jak na dzisiejsze czasy, i daję10/10 :)

ocenił(a) grę na 10

Gra zawsze bedzie genialna nie patrzac na grafike . Jest zayebisty klimat i fabula. Ja od 2009r czekam na Episode Three : ) moze dozyje do premiery

ocenił(a) grę na 10

Zgadzam się z Tobą. Ta gra to kamień milowy w historii gier fps. Niesamowity klimat i mnóstwo zabawy. Prawdziwy hicior nawet teraz po tylu latach.

ocenił(a) grę na 10

W moim osobistym, prywatnym rankingu najlepsza gra komputerowa w historii. Nigdy nie zapomnę pierwszego uruchomienia w listopadowy wieczór 1998 roku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones