PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 351
ocen
9,2 10 1 38351
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

1 miejsce? Są lepsze gry....

użytkownik usunięty

Nie mam pojęcia czemu ta gra jest na 1 miejscu. Oczywiście w nią grałem, podobał mi się
w niej ten magiczny klimat, ale wg mnie to za mało jak na 1 miejsce. ;P

ocenił(a) grę na 10

Bo jest to gra ponadczasowa. Bo pomimo tego, że ma już 12 lat nadal ludzie w nią grają i nadal uważają ją za najlepszą grę jaka kiedykolwiek powstała. Bo chociaż wyszły już dwie kontynuacje to nadal ta część jest uważana za najlepszą. Bo nadal istniej światowa scena fanów tej gry. Bo w tą grę grają młodzi i starzy. Można by tak dalej, ale już mi się nie chce:) Ale każdy może przecież mieć własne zdanie.

ocenił(a) grę na 10
Ford_Transit_Coppola

Dodajmy: bo wciąż powstaje masa modyfikacji (w drodze WOG 3.59, Samagosa i HOTA!) które odświeżają rozgrywkę.

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

WOG nigdy mi do gustu nie przypadło. Moim zdaniem za bardzo udziwnione, ale o Samagosa i HOTA pierwsze słyszę.

ocenił(a) grę na 10
Ford_Transit_Coppola

Święte słowa . święte słowa......:-)

ocenił(a) grę na 1
Ford_Transit_Coppola

Chyba sobie kpisz, giera może i jest ponadczasowa ale nie zasługuje na pierwsze miejsce w tym rankingu.

ocenił(a) grę na 10
mendey

To w takim razie napisz jaka według ciebie zasługuje. Ja uważam, że zasługuje na pierwsze miejsce w każdym rankingu na najlepszą grę na PC w ogóle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones