PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 352
oceny
9,2 10 1 38352
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

A wy jak sądzicie ?

ocenił(a) grę na 10

Zastanawia mnie jedna rzecz. Wiem że troszke nie na temat no ale... Opisując to na moim
przykładzie, pierwszy raz tą grę ujrzałem w 2000 roku. Od tamtej pory jest dla mnie
najlepszą grą jaka powstała. Nawet nowe gry z piękną grafiką nie przekonują mnie. Wiem o
co chodzi w Heroesie, wiem jak sie gra. Ale co gdybym nigdy w niego nie grał ? Gdybym
zobaczył że jest tak popularna i postanowił ją ściągnąć dzisiaj ? Nie przepadam za
strategiami, więc to byłaby pierwsza rzecz która by mnie odciągnęła od grania. Gdybym
włączył grę i zobaczył grafikę - kolejna rzecz która by mnie odciągnęła. Łącząc to, zapewne
nawet nie próbowałbym zrozumieć o co w tej grze chodzi i po prostu bym w nią nie grał. Bo jednak Heroesa trzeba poczuć :P I
gdybając tak, powinienem tego żałować. Więc bardzo się cieszę że ujrzałem tą grę jeszcze
za czasów kiedy w grach nie rządziła grafika, i technologia wzgledem gier nie była aż tak
rozwinieta. Wy też tak myślicie na własnym przykładzie ?

A tak poza tematem - wy też tak macie że jeżeli wejdziecie na jakiś film/grę w celu ocenienia
to przy pierwszym wejściu nie ładuje się skala ocen i trzeba odświeżyć i przy drugim wejściu
już można oceniać ? Czy to tylko moja usterka ?

użytkownik usunięty
mejki

Co do pkt. 2. mam tak samo. Więc sam z tym problemem nie jesteś ;-)
Cieszę się ze miałem okazję poznać grę podczas jej pojawienia się i rozwoju. Pamiętam że najpierw x czasu grałem w demo (mapa Martwi i Pogrzebani), wiele radości sprawiało odkrywanie nowych jednostek jak ważki czy cyklopi (pamiętajmy że w wersji demo był tylko zamek do wyboru +loch i nekropolis do podboju, więc o żadnych wrotach żywiołów nie było mowy). Potem kuzyn pożyczył mi H3 OE i pierwszy "zamek" jakim grałem to bastion, takich chwil się nie zapomina. W końcu gra stała się dla mnie kultem rozrywki komputerowej i nigdy już o niej nie zapomnę (od stycznia 2011 ponownie ją zainstalowałem :-))
Gdybym dopiero teraz się z nią zetknął może by mnie zainteresowała ze względu na to że lubię strategie. Ale jak pisał mejki Heroes trzeba poczuć i to prawda, ta magia i powab zniewalają.

ocenił(a) grę na 10
mejki

To, czy po latach kogoś razi słaba grafika i różne niedociągnięcia zależy od osoby.
Ja zaliczam się raczej do miłośników klasyki i z chęcią sięgam po takie tytuły, jak Settlers II, Heroes III, Unreal, czy M.A.X.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones