PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 352
oceny
9,2 10 1 38352
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Pamiętam jak w opisie tej gry, sprzed wielu lat ktoś ostrzegał : "Uwaga! Średni czas spędzenia gracza przy tej grze wynosi około 1000 godzin!". Ciężko w to uwierzyć? Kiedyś tak - obecnie tą granicę przekroczyłem i to co najmniej raz, a wciąż mam tą grę na dysku, żeby sobie w nią pograć od czasu do czasu. Oczywiście ze wszystkimi pełnymi dodatkami, bo one dodają bardzo dużo smaczku! Teraz mogę z całą pewnością powiedzieć: "Ta gra uzależnia! Ciężko się od niej uwolnić."

ocenił(a) grę na 10
lucas7_2

Faktycznie, gra nie ma w zasadzie wad, grafika jest estetyczna do dziś, jest to tytuł do którego zawsze się wraca.

ocenił(a) grę na 9
uncl3

Co więcej - pod względem grywalności przebija swoich następców. Do tej gry zawsze wraca się z przyjemnością:)

ocenił(a) grę na 10
lucas7_2

najbardziej grywalne na świecie to są simsy. HoMM3 to klasyk, gram w to od zawsze.

lucas7_2

Pojęcie "grywalna" nie jest jednoznacznie zdefiniowane. Jednakże jeśli brać średnią ocenę jaką wystawiliby wszyscy ludzie grający w nią na świecie - wyszłaby najlepsza średnia z gier w ogóle. Nie bez przyczyny - w tę grę grają całe rodziny, bez względu na wiek i poziom "hardkorowości". Pisząc to zachciało mi się znów do niej wrócić - a kumpel ostatnio namawiał na lanparty z nią w roli głównej ;>

BuzzOff

W sumie chyba ma najlepszą średnią na filmwebie, tylko głosów jeszcze mało ;]

ocenił(a) grę na 10
lucas7_2

To jest gra, do której będę wracał zawsze. Z Wake of Gods to prawdziwy time killer

Bruce_Lee

jak chcecie zagrać online to zapraszam do polskich lig heroes 3- www.legendyheroes.pl oraz www.h3.ligaheroes.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones