PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608726}
6,5 9 124
oceny
6,5 10 1 9124
Heroes of Might and Magic IV
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic IV

a wstawienie bohaterów w pole walki było super posunięciem.

Pseudoautochton

Spójrzmy prawdzie w oczy: była najmniej rozbudowana, wprowadzała mnóstwo idiotycznych zmian, reklamy kłamały i w dodatku 3DO przez nią padło - była najzwyczajniej najsłabsza, a ocena to odzwierciedla (choć być może niedość wyraźnie).
"Czwórka" ma się tak do "trójki" jak "Oblivion" do "Morrowinda"

hivecluster

Jak napisałem na początku to moje zdanie, a grałem w III, IV oraz V i w 4 najfajniej mi się grało.

ocenił(a) grę na 10
hivecluster

Dlaczego najmniej rozbudowana? Bohaterowie, fabuła z wyjaśnieniem czemu jednostki dołączyły do innych miast, karawana, umiejętności, lepszy edytor i wiele jeszcze. Jak dla mnie jest bardziej rozbudowana niż V i III.

ocenił(a) grę na 8
hivecluster

W IV grało się przyjemnie. Swoją przygodę z Heroesami zacząłem od II części. Dwójka mnie zachwyciła. Trójka pochłonęła a Czwórka nie chciała puścić. Owszem jak by nie było III część jest chyba najlepsza, ale IV wcale nie jest dużo gorsza i uważam, że zasługuję na ocenę minimum 7/10. Nie rozumiem jak ludzie mogą się podniecać V częścią - mi się znudziła po godzinie grania i wróciłem do IV/III.

ocenił(a) grę na 10
Pseudoautochton

Bohaterowie walczący to dobry pomysł, ale do czasu. W każdej kampanii po około 3 misji można było chodzić napakowanym wojem bez wojska. Mi się to akurat podobało. Nie wiem jak innym.

Sebaking

no, w jednej kampanii o emilii nightheaven przechodziło się jeden z etapów dwoma właśnie bohaterami po całej mapie. to było genialne. kocham tą grę, zwłaszca, kiedy bohater moze pokonać czarami bądź siłą nawet najgroźniejsze smoki czy tytanów.

ocenił(a) grę na 10
Pseudoautochton

IV jest boska. I wiem że III kultowa - ale ja zdecydowanie wolę 4 w kazdym calu, szkoda tylko, że nie mozna było sprzedawać artefaktów lub na doświadczenie ich wymieniać .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones