PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641801}
6,5 77
ocen
6,5 10 1 77
Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika
powrót do forum gry Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika

Co prawda nie grałem tylko oglądałem czyjeś granie jak film, ale powiem szczerze, że gra wizualnie bardzo dobrze się prezentuje, malowidła rodem z komiksów, do tego wzbogacone o delikatne animacje robią wrażenie. Dialogi kwieciste, lecz i nienaganne ze sporą dawką humoru, dobry dubbing i dobór głosów głównych postaci, jedynie słabo wypadł głos kaprala, ale przynajmniej brzmi śmiesznie, z pobocznymi postaciami różnie bywa ale też nie jest najgorzej. Przy tym wszystko składa się na zwięzłą, ciekawą i wciągającą historię z elementami zaczerpniętymi z komiksów i dobrze znanymi miłośnikom. Jest to jakby jeszcze jedna przygoda z udziałem znanych i lubianych bohaterów, którą warto wraz z nimi przeżyć. Od gry nie można zbyt wiele wymagać, animacje postaci są minimalistyczne i niekiedy trzeba sobie wyobrazić sceny których zabrakło a słyszymy tylko opis sytuacji. Łącznie cała historia jest wystarczająco długa i zwięzła by wczuć się w świat Kajka i Kokosza. Zasady gry są proste, typu zbieraj wszystko co znajdziesz i zastanów się gdzie to wykorzystać, do tego luźne mini gierki zręcznościowe występujące co jakiś czas na tyle łatwe by każdy sobie z nimi poradził. Tym bardziej, że istnieje pewien element przygody motywujący nas do działania by się dowiedzieć jak się to wszystko skończy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones