Gra wideo

Mafia II: Joe's Adventures

2010
6,6 493
oceny społeczności
6,6 10 1 493
76
chce zagrać
Joe Barbaro postanawia zemścić się na ludziach, którzy oszukali jego przyjaciela.
gatunek
premiera
deweloper
2K Czech
wydawca
2K Games

W dodatku "Przygody Joe" wcielamy się w postać Joe Barbaro – przyjaciela Vito Scarletty od czasów dzieciństwa. W trakcie kolejnej przygody w Empire Bay odkryjesz prawdę na temat odsiadki Vito i dowiesz się, co Joe robił przez te wszystkie lata. Oprócz szeregu nowych misji wchodzących w skład dodatku trafiamy też w nieznane wcześniejW dodatku "Przygody Joe" wcielamy się w postać Joe Barbaro – przyjaciela Vito Scarletty od czasów dzieciństwa. W trakcie kolejnej przygody w Empire Bay odkryjesz prawdę na temat odsiadki Vito i dowiesz się, co Joe robił przez te wszystkie lata. Oprócz szeregu nowych misji wchodzących w skład dodatku trafiamy też w nieznane wcześniej miejsca, wśród których wyróżnić można wnętrza wybranych budynków, stację kolejową, stocznię, czy okolice jeziora. Gra została także wzbogacona o nowe ciuchy i różne przedmioty do kolekcjonowania.

dystrybucja
studio
2K Czech (deweloper) / 2K Games (wydawca)
kraj
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Sporo lepiej niż w pierwszych dwóch dodatkach.

  Sporek ocenił(a) grę na

  Tylko czemu każda misja nie może mieć cutscenki tak jak w podstawce? Za mały budżet? No i te misje na czas... Czy developerzy naprawdę myślą, że gracze tego chcą?

 • Joe

  Tyskie_318 ocenił(a) grę na 10 

  Joe to super postać! Jest gruby i silny, no i dobrze, a chyba ulubiona broń Joe to thompson 1928 nie? ha ha

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.