PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Cytuję:

Bioware oficjalnie potwierdziło wydanie pierwszego fabularnego DLC do Mass Effect 3.
Dodatek będzie dostępny w dniu premiery gry. Osoby, które zamówiły Edycję
Kolekcjonerską ME3 otrzymają ów dodatek za darmo. Pozostali będą mogli zakupić go za
cenę 10$/800 punktów Microsoft.

"Odkryj zapomniane tajemnice przeszłości i zwerbuj proteańskiego towarzysza"

DLC From Ashes doda możliwość rekrutacji przedstawiciela rasy protean, która została
zniszczona przez Żniwiarzy. W jaki sposób nasz nowy towarzysz przetrwał zagładę? Jak
będzie mógł pomóc Shepardowi? Czy nareszcie dowiemy się czegoś więcej na temat
protean? Zapowiada się interesująco.

Co o tym sądzicie?

MieszekOrzeszek

nieżle...

ocenił(a) grę na 10
movies_2

Skoro nie jest w oryginalnym wątku fabularnym to tak naprawdę do niczego nam się nie przyda. Najwyżej powie kilka ciekawostek, ale na pewno nie zaburzy wydarzeń w podstawce. Dlatego nie widzę sensu. Tu jest już czysty marketing.

Sherem

No niestety z tym Marketingiem to racja.Jestem tylko ciekaw co odkryjemy o tej rasie .

ocenił(a) grę na 7
movies_2

O to właśnie chodzi. Ciekawość napędza ten pieniężny mechanizm. Wielu ludzi kupi ME 3 w ciemno, z czystej ciekawości. Nie zaprzeczę, że ja także tak zrobię, hah.

MieszekOrzeszek

Tak , tylko że mam taki słaby internet że katastrofa Norman. pobierała się 30 min przy nie spowolnionym necie . 2 razy pobierałem ze spowolnionym i czekałem 2 i pół h [ raz , łącznie 5 h ] i gdy było 99 % to internet przekroczył limit czasu i nie można dalej .A najgorsze jest to że KN miał 62 mb a został 2 DLC po ok 600 mb . 30 minut ładuje a tu jakiś teren bez wroga , tylko medaliony,zniszczona N , hełm i datapad [ zostało mi -Zeed i projekt F ]

movies_2

Projekt Hefajstos ma 473 MB a Zeed 498 MB

ocenił(a) grę na 10
MieszekOrzeszek

Mass Effect 3 w ciemno owszem. Ale DLCki już niekoniecznie :)

ocenił(a) grę na 9
MieszekOrzeszek

heh, wiedziałem że przetrwali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones