PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

a mianowicie, nowy wygląd Ashley. Zepsuli to całkowicie.

ocenił(a) grę na 9
Blablarzynca

Kwestia gustu, mi pasuje. I to bardzo

ocenił(a) grę na 8
Blablarzynca

"Stara" Ashley IMO o wiele bardziej pasowała do swojej roli. Ta "nowa" wygląda jak maskotka zakładu chirurgii plastycznej.

ocenił(a) grę na 10
Gadzikk

Dokładnie! Mi też się nie podoba, że BioWare zrobiło z niej po prostu nadmuchaną tu i ówdzie pomponiarę żeby jakaś tam męska część graczy miała... przyjemniejszą rozgrywkę :| Ashley była i powinna pozostać marine, tak i z charakteru, jak i wyglądu. Zrobienie z niej drugiej Mirandy absolutnie nie uważam za dobre posunięcie.

Mauretania

Ludzie da się to wyjaśnić. Akcja dzieje się w drugiej połowie XXII w., a więc osiągnięcia medycyny poszły znaczniej do przodu, także Ashley nie tylko mogła chirurgicznie wszczepić sobie implanty, ale także mogła zażądać operację ingerującą w jej geny (Miranda). To pokazuje nam, że przyszłości wszyscy mogą być "idealni".

ocenił(a) grę na 10
Zathar

Przepraszam, a czy akcja pierwszej i drugiej części ME nie dzieje się w drugiej połowie XXII w.? Poza tym Ashley BYŁA i POWINNA POZOSTAĆ marine, żeby to było zgodne z jej charakterem, a co za tym idzie - WYGLĄDAĆ jak marine. Zathar, to co napisałeś nie jest żadnym wytłumaczeniem, naprawdę.

Mauretania

No ale chociaż się staram jakoś to wyjaśnić w inny sposób niż, chodzie powiększmy panią w grze piersi i zwiększymy sprzedaż.

ocenił(a) grę na 10
Zathar

To jest niestety jedyne wyjaśnienie.

ocenił(a) grę na 10
Zathar

Nie po to byłem jej wierny w II części, by się sztucznie napompowała ;)

Blablarzynca

No mnie też nie kręcą takie plastikowe lale, ale módlmy się o jakieś tekstury dla niej do pobrania :)

użytkownik usunięty
Zathar

dajcie link do nowej ashley bo nie wiem o co kaman:/
PS: tez nie lubie plastików:/ już nawet do mirandy się przekonywać musiałem dłużej niż do trójpalczastych kosmitek i łysych anarchistek^^

ocenił(a) grę na 9
Blablarzynca

Prawda? Od kiedy to żołnierze paradują w lateksie, mają piękne, rozpuszczone włosy i buty na obcasie!? D

Co prawda ogólnie model nowej Ash jest bardzo ładny, ale totalnie ooc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones