PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607023}
8,5 23 615
ocen
8,5 10 1 23615
Max Payne
powrót do forum gry Max Payne

Gra jest dodatkowo arcy ciekawa i wciągająca - siadasz do niej na 2 levele a odchodzisz po 2 godzinach:) Dodatkowo Polska wersja... doskonała rola Radka Pazury - chłop idealnie wpasował się głosem w klimat gry - polać mu za to:) Jedynym minuchem jest dojrzałem jest oczywiście to, że jest ona ZA KRÓTKA! Wczoraj przeszedłem ją z 6 albo 7 raz i zajęła mi niecałe 5 godzin:( Mimo tego jest to jedna z gier które pamięta się na całe życie. Dyszka z mojej strony dla Remendy.

użytkownik usunięty
at777

Moja ulubiona gra. Najlepszy klimat z wszystkich gier w jakie grałem, niczym dobry film, do którego się wraca. Jeśli ktoś nie grał, to zdecydowanie musi nadrobić tę pozycję. Genialna!

ocenił(a) grę na 10
at777

Ciekawy jestem kto podpasowałby na DUBBING polski w dwójce. Raczej nie Pazura. Nie do TEJ twarzy Maxa.

Przyjdzie_czas

Pewnie wrzuciliby Karolaka - on pomimo swojej mierności i tak jest wszędzie:)

ocenił(a) grę na 10
at777

Właśnie przeszedłem po raz kolejny, w przygotowaniu do części 3. Muszę powiedzieć, że Max Payne, po 11 latach od premiery wciąż "kopie dupę"! Arcydzieło.

at777

Gra świetna, ale z dubbingiem przesadziłeś, był zwyczajnie słaby. Po pierwszym rozdziale odinstalowałem grę i zainstalowałem wersję oryginalną.

ocenił(a) grę na 10
at777

Dzis dla wielu zabrzmi to kuriozalnie, ale tworcy Maxa Payne`a wyznaczyli nie tylko nowe standardy w swiecie multimedialnej rozrywki, ale takze w...sprzecie komputerowym dla tzw. przecietnego gracza. Legendarna gra wymagala do plynnego dzialania na full detalach 128 MB RAM, a nawet procesora 1 Ghz:) oraz nieprzecietnej karty graficznej.

użytkownik usunięty
at777

Pierwsza część Max Payne jest naprawdę świetną grą. Jedyna poważna wada dla mnie to właśnie polski dubbing. Pazura jako Max nie był zły, ale w porównaniu do oryginalnej wersji językowej wypada po prostu słabo. Niemniej jednak każdy fan gier powinien mieć na koncie ukończoną grę Max Payne.

ocenił(a) grę na 10
at777

Świetna fabuła, bardzo dobra mechanika gry i kapitalny klimat sprawiają, że ta gra jest rewelacyjna. Oczywiście dubbing uważam za olbrzymi plus, Pazura spisał się znakomicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones