Jeżeli ktoś nie grał jeszcze w tą gre to ostrzegam przed nią! To jest najgorsze co mogło mnie spotkać! Gram po pracy po kilka godzin, nawet do późnej nocy! w dzień jestem bez życia. Teraz muszę wziąć kilak dni urlopu bo ciekawość całej fabuły mnie dobija! Tak nie da się żyć! Polecam każdą inną grę byle nie TĄ !!!
Jestem na etapie ok 25 misji. Jestem ta częścią milo zaskoczony. Jest o wiele lepsza od 4 części. Jak narzazie widzę:
*zalety:
- wciągająca fabula
- dość wysoki poziom trudności
- połączenie gry sandbox i zarządzanie armia jak w MGS: Portable Ops
- postać Quiet
- zróżnicowane misje
- dostosowywanie koloru...