PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743723}
6,6 2 167
ocen
6,6 10 1 2167
Need For Speed
powrót do forum gry Need For Speed

Taka mialem nadzieje kupujac najnowszego NFS-a, ze bedzie lepszy od poprzednika wydanego na PS3.
Zawiodlem sie.
Ciagle jezdzisz w nocy, ciagle praktycznie pada dzien.
Mozesz miec tylko 5 samochodow.
Policyjne poscigi to smiech.
Nie ma zadnego trybu na single player, wszystko musi rozgrywac sie przez internet.
Do plusow zaliczam jedynie dobra oprawe graficzna i poprawienie realiow prowadzenia.
Dalem 7 z sympatii do serii NFS, ale mogli sie bardziej postarac.

ocenił(a) grę na 5
hubaliderdt

Kupilem grę jakiś miesiąc temu,czytałem twój temat i myślę sobie co się gościu przyp... do takiej fajnej gry:) (a zagrałem dosłownie godzine),po miesiącu obcowania z tą częścią w 100% przyznam ci rację.Dość już mam tych nocnych wyścigów,ciągle pada deszcz albo jest mokro,to po prostu nudzi.Owszem raz na jakiś czas zmienia się pora dnia i jest jaśniej (niby poranek?) ale po chwili znowu noc,no coś tu porąbali.Brakuje mi miejsc gdzie można wykonać jakiś efektowny skok,ogólnie miast sprawia wrażenie wymarłego,niby jeżdżą samochody ale jakoś tak dziwnie,chyba własnie przez tę cholerną noc.Dużym plusem w porównaniu do NFS 2012 jest bogata opcja tuningu mechanicznego i wizualnego,plus można ściągać winyle które stworzył inny gracz a przyznam że niektórzy talent mają.Grafika ok,dźwięk aut i prowadzenie również ale kolejny minus to wymóg ciągłego połączenia z netem o którym wspomniałeś.Na chwile obecną to chyba 5/10...Zdecydowanie wolę Midnight Club Dub Edition z 2008 roku z fajnym miastem,ludźmi na ulicach i zmiennymi porami dnia niż tę grę.

ocenił(a) grę na 5
Psycho_Daddy

* sorry chodziło mi o Midnight Club Los Angeles...

hubaliderdt

akurat NFS Most Wanted nowe to gówno okrutne

ocenił(a) grę na 7
vince25xx

mowisz o tym o ktorym ja mowilem, czy masz na mysli te najnowsze na PS4?

hubaliderdt

o tym z 2012 roku

ocenił(a) grę na 7
vince25xx

zajebiste ! :)
o gustach sie nie rozkminia, lubisz albo nie

hubaliderdt

Most Wanted z 2012 to najgorsza gra wyścigowa, w jaką grałem w życiu. A gram od dziecka od arcadów jak Trackmania, po symulatory jak Assetto Corsa.

ocenił(a) grę na 7
SDRaid

Zdecydowanie Most Wanted to najgorsza gra wyścigowa jaka powstała kiedykolwiek. Tam po prostu nic nie jest dobre.

ocenił(a) grę na 1
hubaliderdt

Co za gniot, wagon z węglem + durne filmiki będące marną imitacją jakiejś durnej fabuły. Policja to ameby, poziom dla 6 latków i brak możliwości grania bez neta

ocenił(a) grę na 7
killerek132

lipa nie?
spieprzyli nfs-a
mieli niby dac jakies update-y ale poza kilkoma nowymi furami nic nie zmienili
moze przyszle czesci beda lepsze
czekam z niecierpliwoscia na GTSport!!

ocenił(a) grę na 5
hubaliderdt

Ile trwa solowa zabawa bez multi? Mam już rozegrane 11 godz i nie widzę jakiś wielkich postępów w tej wybitnej kampanii, dlatego jestem ciekaw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones