PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613405}
7,2 275
ocen
7,2 10 1 275
Prince of Persia 2: The Shadow & the Flame
powrót do forum gry Prince of Persia 2: The Shadow & the Flame

Widzę, że niewiele osób kojarzy tą część. Jak dla mnie bardzo dobra kontynuacja "jedynki". Dla tych którzy grają, ale nie pamiętają: gra zaczyna się w porcie, gdzie walcząc z czasem i przeciwnikami musimy wskoczyć na odpływający statek. Potem ten statek się chyba rozbija i lądujemy na plaży, gdzie czeka nas weryfikacja antypiracka poprzez skakanie po oznaczonych runami kafelkach. Z kolei dostajemy się do podziemi, gdzie zaczyna się właściwa gra podobna w stylu do części pierwszej. Potem czeka nas wiele poziomów o podobnej stylistyce. W porównaniu do części pierwszej, gra ma poprawioną grafikę, jest dużo bardziej zróżnicowana i znacznie dłuższa. Polecam :)

użytkownik usunięty
Pete

dodałbym, że jest jeszcze trudniejsza i... niestety niedoceniona.

Pamiętam jak pierwszy raz na Sound Blasterze usłyszałem lektora w intrze, to było coś.
Świetna gierka, duży sentyment mam do niej.

Nie widzę żeby była możliwość dodawania zdjęć przez użytkowników portalu, więc załączam linka z kompletem screenshotów:
http://www.mobygames.com/game/macintosh/prince-of-persia-2-the-shadow-the-flame/ screenshots

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones