PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652855}
7,7 1 270
ocen
7,7 10 1 1270
Pro Evolution Soccer 2013
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2013

A informacji o nowosciach jest sporo, więc jeśli chociaż połowę z nich wprowadzą poprawnie, a kilka rzeczy dopracują, to możemy spodziewać się całkiem grywalnego kawałka kodu.

użytkownik usunięty

A powiedz mi jest szansa na wersję pl orginalnej gry Pro evolusion soccer 2013 ? bo wszystko fajnie ale nie rozumiem jak można tyle lat omijać polską edycję. raz Borek i Kołtoń się wygłupili i zamiast iść w tym kierunku i poprawiać to co nie wyszło za pierwszym razem to zrezygnowano całkowicie jeju.. Nie chodzi mi o komentatorów bo to przeżyję ale o polskie napisy w grze?

użytkownik usunięty

Polska wersja PESa zależy od jednego czynnika, a mianowicie sprzedaży PESa w naszym kraju, więc jeśli będzie odpowiednia ilość sprzedanych kopii gry w Polsce - automatycznie będzie polska wersja PESa.
Tylko tutaj zaczyna się problem, gdyż wielu ludziom nie chce się czekać na premierę w naszym kraju i kupują np. z Allegro wersje angielską gry, przez co Polska traci na tym.
Koanmi dostaje statystyki sprzedaży PESa przez oficjalne kanały dystrybucji w danym kraju, więc jeśli w Polsce sprzeda się kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy sztuk pewnej gry, którą panowie z Allegro i giełd sprowadzą z Anglii, to te sztuki nie wpadają do "koszyczka" z napisem "Polska" tylko polecą na konto Anglików, czym sami sobie strzelamy samobója, Dlatego warto poczekać na premierę i kupić PESa wtedy, by nabić statystyki dla nas, co podwyższy wskaźnik sprzedazy i tym samym będzie większa szansa na pełną, Polską wersję Pro Evo 20XX.
Od 2011 roku oficjalnym wydawcą PESa w Polsce jest firma Galapagos, ale że rozpoczęli współpracę z konami zapedwie kilka tygodni lub miesięcy przed wydaniem PESa 2012, to chłopaki nie mieli czasu na reklamy czy lepsze, bardziej szczegółowe informacje na temat gry, ale zdążyli wydać instrukcje i pudełko w języku Polskim i teraz mając więcej czasu, starają sie o Polską lokalizację nowego PESa oraz większy tzw. "hype".

użytkownik usunięty

Dzięki za odpowiedź sam jestem człowiekiem, który strzela sobie samobója więc nie będę krytykował ale skoro piszesz, że jest na to alternatywa to skorzystam z niej i 13 kupię w sklepie :)

użytkownik usunięty

No jak na razie, to spora liczba osób nadal nie czeka na premierę w Polsce i bierze co popadnie z internetu, ale to powiedział pewien znany ukrzyzowany "nie wiedzą co czynią"/
Warto poczekać do premiery, bo w tym roku prawdopodobnie obejdzie się bez poślizgu i będzie można kupić grę w tym samym dniu, co reszta Europy.
Zawsze staram się informować ludzi o tym, by na przyszłość wiedzieli jaka jest sytuacja i nie było pytań w takim stylu:)

użytkownik usunięty

Żeby nie męczyć za bardzo 2012 była z polską instrukcją zawierającą podpowiedzi co w jakim menu ma się robić? czy tylko wyrywkowe info ?

Sam celowo kupują anglojęzyczne wersje gier właśnie po to, aby nie posiadały spolszczeń.

W tym roku wychodzi bardzo mocny PES.

Gra jest do doopy
Grałem w Media Markt
Za trudna
Najlepsza jest FIFA

giovanni50

Jest już premiera?

Niepotrzebny

Wczoraj grałem w Media Markt

giovanni50

Są jakieś poważne zmiany, czy ta sama lipa?

Niepotrzebny

To samo Goowno

giovanni50

Czyli czekamy na Fifę 13. :D

Niepotrzebny

Tak dokładnie
W Fifie można sobie ustawić poziom szybkośc a tam nic

giovanni50

Za trudna powiadasz ?
Dlatego Fifa jest dla bezmózgich smarkaczy bez kreatywności.

Draco_Sting

Nie jestem smarkaczem mam 33 lata

giovanni50

A to zwracam honor, ale reszta się zgadza ?
To się ciesze, że doszliśmy do porozumienia.

Draco_Sting

Nie jestem bezmózgiem jestem kreatywny
Nie łap mnie za słówka

giovanni50

W moim PES 2013 da się ustawić szybkość rozgrywki... chyba, że nie o tym samym piszemy. Co do tego czy jest za trudna, to wg mnie fifa była za łatwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones