PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738767}
7,5 601
ocen
7,5 10 1 601
Pro Evolution Soccer 2016
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2016

Jestem graczem, który uwielbia stare PESy, jednak po PES 6 seria mnie tylko rozczarowywała. Na szczęście najnowsza odsłona po kilku godzinach grania wydaje mi się naprawdę świetna. Sporo błędów poprawiono i gra się po prostu bardzo dobrze. Mam o wiele większe poczucie realizmu, niż grając w FIFE.

_Zero_

Żartujesz bramkarze nadal się zachowują jak idioci -rok w rok to samo. Ja grałem tylko 1 dzien w sieci wiec poczekam z koncową oceną, ale każdy strzał w światło bramki ląduje w siatce. Traciłem bramki po lekkich strzałach z zerowego niemal kąta. Plus strzelenie gola glową jest za latwe. Te same błędy co 2 lata temu. Ja kupuje co 2 lata w 15 nie grałem

Zbych13

Niestety... muszę zweryfikować swoje poglądy... Parę godzin grania w trybie master league na wyższych poziomach trudności dawało nadzieję, niestety po początkowym zachwycie przyszło rozczarowanie. Nie grałem za bardzo w poprzednie PESy (najwyżej 2 godziny), a ta mnie na początku wciągnęła. Na najtrudniejszym poziomie trudności gra wyglądała ok, bo ja miałem trudności ze stworzeniem sytuacji, a przeciwnik też nie mógł mi strzelić. Niestety gdy nauczyłem się strzelać, wszystko wpada! Teraz kończę mecze wynikami 6:5, 6:2 co kompletnie wybija z poczucia "realizmu".

ocenił(a) grę na 6
_Zero_

Ja po 7h gry mam podobne odczucia niestety. Wkurzało mnie to w 2015 i miałem nadzieję że poprawią to w 2016. Nie wiem jak jest u Ciebie ale jak dla mnie to ogólnie strzały są zbyt celne i mocne, a co za tym idzie wpada bardzo dużo bramek. Nawet w Master League z tym słabym początkowym składem zawodnicy z overallem 65-70 ładują raz za razem petardy i to przypomina mi trochę stare fify. Kiedyś w PESie naprawdę trzeba było się namęczyć i mieć szczęście żeby te bramki strzelać...

ElTomeko

No właśnie bramki za łatwo i za często padają co niszczy realizm. Nie ma przyjemności ze strzelenia gola, bo często to przypadkowy strzał, a nie dobrze przemyślana akcja. Lubię mieć satysfakcje ze strzelenia gola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones