PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606960}

Resident Evil 4

Biohazard 4
8,2 5 385
ocen
8,2 10 1 5385
Resident Evil 4
powrót do forum gry Resident Evil 4

J.W
W RE5 jeszcze dało się grać, ale nie miało tego klimatu co RE4.
O RE6 wole się nie wypowiadać, z tego co widzę na filmikach wszystko poszło w stronę grafiki...

użytkownik usunięty

Tu masz więcej o fabule RE 6 :D

http:// www. gry-online. pl /gra.asp?ID=703

- Tylko spację usuń bo mi niezgodność z regulaminem wyskakuje -

dzięki za wyjaśnienie i przepraszam za błędy ortograficzne nie moge zapanować nad zalanym telefonem ps. dziś właśnie ukończylem kampanie z leonem z resident evil 6 i nie moge zrozumieć dlaczego on kocha adę wong ? ja na jego miejscu już dawno wziołbym się za hellene , według mnie jest to świetna postać idealnie pasująca do resident evil

użytkownik usunięty
karbaro

Tutaj jest wszystko jasne, Leon Zakochał się w Adzie w Resident Evil 2, poraz pierwszy gdy ujrzał Ją w podziemnym parkingu pod Raccoon Police Department - pamiętasz ?
Potem adorował Jej, ale gdy uratowała mu życie w Scenariuszu 1 po prostu oszalał na jej punkcie. W Scenariuszu 2 stracił Ją, ale był pewny nadziei. W RE 4 znów miłość rozkwitła, mimo iż Ada to bardzo tajemnicza kobieta, Dała trochę do zrozumienia Leon' owi że może o Nią zawalczyć (Kobiety to lubią). W RE 6 to wszystko było jednym wielkim zdziwieniem jak dowiedział się że Ada znów jest..., moim zdaniem Helena nie pasuje do Leon' a, zresztą są tylko przyjaciółmi i partnerami w DSO. Leon i Ada są dla siebie stworzeni, to tylko kwestia czasu by CAPCOM doprowadził ich do łóżka. I na Spaniu się nie skończy. Zobaczysz ;)
A o błędy się nie martw, sam je popełniam, miło się rozmawia, i cieszę się że mogę pomóc :D

Pozdrawiam :D

użytkownik usunięty

Nie rozumiem tylko dlaczego Krauser chciał zabić Leona, przecież razem współpracowali nad projektem "Javier Hidalgo", na dodatek Ada i Jej misterny plan odbicia próbek dla Weskera !
Niesamowita intryga i wciągająca akcja ;) Lubię Leonka :)

użytkownik usunięty

Dlaczego ? Korba mu odbiła, po prostu, władza, powiązania ze Światem pokroju Wesker'a, i oczywiście chęć reaktywacji Korporacji Umbrella, mnie po prostu dziwi, skąd Krauser wiedział tyle o korporacji, pewnie z danych które powierzył mu Leon, podczas współpracy.
Jak grałem w RE The Darkside Chrinicles gdzie rozgrywała się akcja przed wyprawą Leon'a do Europy by odszukać Ashley, i naprawdę Krauser i Leon dogadywali się, współpracowali i pomagali sobie. Dzisiaj Leon żyje, a Krauser nie.

użytkownik usunięty

Krauser podobnie jak Wesker chciał władzy nad Światem, Ada Wong, którą uwielbiałam od zawsze starała się mieszać w trybikach ich planów, jak się okazało każdy pracował dla Siebie, a wyszło na to ze przetrwała Kobiecość ! Ada, Wesker zginął w Afryce, Krausera zabił Leon, a Ada jak jest tak była nieuchwytna, ale dzięki Leon ;)

użytkownik usunięty

Spoko, widzę fanka Ady Wong :D
Ale masz rację, jeżeli jest tak jak opisują to dane zawarte w Resident Evil 5,
a dokładniej w "Bibliotece" - grałaś ? to jest tak jak piszesz :D

A Ada z każdej trudnej dla Niej sprawy wychodzi z potrzasku, uratuje kogoś, i jeszcze wyniesie to co potrzebuje :D, ale ja osobiście wolę Claire Redfield :D

użytkownik usunięty

A jestem fanką ;) Dzięki Leon.
Nie grałam, ale będę się zabierać za ten tytuł. Ale z tego co paczę to,
Chris jest umięśniony hi hi hi hi :D

Ada jest nieśmiertelna na swój sposób, to kobieta własnego kodeksu, ma własne zasady i dostosowuje się tylko do Nich, nie daję się sobą rządzić, a facetów traktuje jak tresowanego pieska - ja też ! a co ! hehehehe :D

użytkownik usunięty

Nie no nie ma sprawy, Chris faktycznie przypakował, i w grze jest to wykorzystywane non stop, zresztą co Ci będę pisał, Sama zagrasz to zobaczysz :D

Ada traktuje jak " tresowanego pieska " ? o.O - poważnie ? jakoś nie widziałem...
I TY też Lexi ? haha, niegrzeczna z Ciebie fanka...

użytkownik usunięty

Jak uda mi się ściągnąć to zagram, bo grałam już w Re 1, 2, 4, i 6 :)
A ja widzę bo każda kobieta lubi poszaleć ;), jeszcze jak się ma Leonka w wyrku :P
Tak jestem niegrzeczną fanką RE. Ale bez przesady, żartuję Sobie.

użytkownik usunięty

Ja grałem we Wszystkie części Serii RE :D i osobiście nie lubię celowanych RE,
czyli tych z celownikiem. Każda powiadasz ? ale ty najbardziej co..., hmmmm..., hehehe :D
Już kiedyś to słyszałem że każda kobieta chciała by Leon' a w łóżku.
To żartujesz czy faktycznie jesteś niegrzeczna ?
masz już wprawę w dobieraniu starych RE i nowych RE, które bardziej Ci się podobają ?

użytkownik usunięty

A właśnie co z Ark Thompson, Bruce McGivern, i Kevin Rayman ? nie żyją ?
pojawią się jeszcze ?

użytkownik usunięty

Hmmm..., z tego co czytałem to Ark pracuje dla Rządu USA, jak Leon, Bruce ma rodzinę więc jest już po prostu na długim urlopie, co do Kevin' a, pewnie na emeryturce :D
Ja jestem bardziej ciekawy kto pojawi się w nowym RE 7 ;)

użytkownik usunięty

Ale to nie są prawdziwe dane ? hmmm.
Ja nawet o Re 7 nie miałam pojęcia, kiedy wyjdzie, wiesz Leon ?

użytkownik usunięty

Moje dane. Zostawiam to bez odpowiedzi :D
Tu masz dane, poczytaj Sobie :
http://www.filmweb.pl/videogame/Resident+Evil+7-2015-711334

W sumie gó...., guzki tu jest, ale wszędzie piszą że to powrót do korzeni.
Nie spodziewaj się RE 1 lub RE 2. Ale Sequel mile widziany ^|||^

użytkownik usunięty

Twoje dane aha.Bardziej wierzyć czy nie bardzo ?
Faktycznie guzik,a Chciałam wiedzieć jakie postacie będą w Re7,
mam nadzieję ze będzie Ada i Leon ;)

użytkownik usunięty

Ależ Musisz w to uwierzyć, przecież bym Cię nie okłamał hehehe :D
w RE 7, pewnie będzie Leon, i Ada na pewno, Chris i Sheva, ale tak tylko przypuszczam...
Ciekawe gdzie będzie obsadzona akcja 7 :D i szkoda że filmowa wersja już się kończy :(

użytkownik usunięty

Mam nadzieję,bo gdybyś tylko miał zamiar to ^_^
Przypuszczasz, to lepiej poczekajmy na info ;)
No wiesz RE 1-3 w Raccoon City, RE 4 w Hiszpanii, RE 5 w Afryce, RE 6 w USA i Chinach to pewnie RE 7 w Polsce hihihihih :)

użytkownik usunięty

To co... ?
Ale Ty jesteś hehehe, nie no daj spokój z Tą zawziętością...
W Polsce ? i co by Leon ustrzelił ? alkoholików pod monopolowym ?, czy Gessler jako tego grubasa z RE 6, Whooper'a :D ? ja Bym dał na Alasce *O* !

użytkownik usunięty

Hmmmm,,,,,,,,,,, nie wiem jeszcze, ale coś bardzo złego.
Zawzięta jestem Tak ?! przestaję z Tobą pisać Leonie ! :)
Hehehe, a może w Polsce, wiesz do Polski nic nie mam, ale budynki straszą, to dobry klimat na Resident Evil. Co powiesz ? Alaska ? za zimno, zresztą już było zimno. Mnie jest zawsze zimno, bryyyy !

użytkownik usunięty

Żebym to ja nie zrobił Ci nic złego, bo inaczej skończy się źle...
Przestajesz pisać, okej, zobaczymy na jak długo o.O
Faktycznie w Polsce są upiorne budynki i opustoszałe, można skitrać apteczkę w takich,
obskure ulice i burdele..., hehe klimacik jak z Polskiego Snajpera :D
Kolejny zmarzluch, ja tam lubię Alaskę i górnicze miasteczko. Może i było ale Alaska ma kopalnie, akcja w kopaniach i fabryczkach to dobry scenariusz i fabuła :D

użytkownik usunięty

To chyba Ty jesteś bardziej zawzięty niż ja, ale co tam.
Ale na forum o to chodzi by pisać,prawda? no to piszę.Ale masz gadane, pisałeś już scenariusze do gier, masz w tym jakąś wprawę graficzną ?
No Alaska to całkiem dobry pomysł, ale to tylko pomysł, to twórcy ustalają reguły :D

użytkownik usunięty

Ja nie jestem zawzięty, ja jestem bardzo, ale to bardzo upartym facetem.
Czyli napiszesz jeszcze kilkukrotnie do mnie ? wiedziałem..., szkoda że się nie założyłem :P
Pisałem scenariusze ale dla Siebie, raczej nigdzie tego nie dawałem, i nie tylko do gier, opowieści i poradniki, z kumplami robiłem grę, coś pod RE, rok temu na wakacjach, do tej pory prace wstrzymane, zajmowałem się świetleniem i pomieszczeniami :D
No racja pozostaje nam wymyślać i gdybać Swoje. Czekaj, była Europa, Azja, Ameryka, Afryka, to czas na Australię i Zombiaki w kangurzej skórze :D

użytkownik usunięty

No to trafiłeś na upartą fankę Ady Wong. Co Ty na to ?
Niestety, jakoś masz taki Leonowaty urok że nie dam rady odpuścić ;), nie zakładaj się nigdy o dziewczynę, taka rada, a nawet o wszystko co jest z Nią związane,
Imponujące Leonie ;) Powiedz mi jeszcze że jesteś Hiszpańskim piosenkarzem ?
Australia, albo wyspy Europejskie, jakoś po Re 4 jest większy popyt niż po pozostałych częściach.

użytkownik usunięty

Co ja na to ? Dobrze mieć w znajomych Fankę Ady Wong :D - mam nawet za przyjaciela fana Ady Wong, masz go nawet w znajomych :D ziomxd...
" Leonowaty " urok ? to jest takie słowo hehehe :D nie żebym się nabijał, miła jesteś :D
Dzięki, jakoś moja natura jest urokliwa. A za radę dzięki wielkie, zapamiętam sobie na przyszłość. Nie ale blisko, nawet blisko byłaś :D
No wiem że RE 4 cieszy się największą popularnością, ale RE 6 trochę wymiata, i powoli wyrównuje poziom. To co z Moim przyjacielem, może wpadnie tutaj pogadać hmmm ?Zaproszę go, może się poznacie :D

użytkownik usunięty

Uroczo napisane ^_^ Przyjaciel powiadasz ? i fan Ady Wong ! Dawaj go tu ! Sama go zaproszę, bo pisałam już do niego, trochę pewnie nieśmiały bo mało pisze, ale ja go rozruszam.
Jest takie słowo, Sama go wymyśliłam.Blisko ? czyli co aktor, gitarzysta ?
Re 6 już wyrównało poziom,zobaczysz jeszcze lubię pokochają Re 6 nie 4, a ja osobiście lubię obydwie części, muszę jeszcze zagrać w Re 5.
Co z tym przyjacielem ? swatasz mnie Leonie ? Hmmm... o/O

ocenił(a) grę na 10

Sorry, że nie pisałem nic, ale czasu nie miałem i po za tym z kumplem na dworzu byłem dzisiaj, ale teraz już postaram się mieć na spokojnie czas :D.

użytkownik usunięty
ziomxd

Okej, teraz już musisz być,Czyli to Ty jesteś Fanem Ady Wong ? no popatrz jak gustopodobni są tak podobni pod względem Re :D

użytkownik usunięty

Ja raczej do uroczych nie należę ;) OTO ON ! FAN ADY WONG - Wyżej :D
Teraz Lexi wiesz co to takiego ;) napisałem Ci na Priv...
JA lubię całą serię RE, ale faktycznie coraz więcej ludzi lubi RE 6, chociaż ciężko też pobić RE 4, no nie wiem zobaczymy jak przyjdzie rozwój RE 7 :D

ocenił(a) grę na 10

No baa zdarza się takie coś :D

użytkownik usunięty
ziomxd

Mnie się jeszcze nie zdarzyło ;) Fajnie ^_^

użytkownik usunięty

To poczekaj Sobie do 2015 roku, do tej pory wymiatamy w RE 6 ;)

użytkownik usunięty

Na razie to tylko to nam pozostaje :D

ocenił(a) grę na 10

Re 6 jest bardzo dobrze dopracowane pod każdym (chyba) względem i to mi się bardzo podoba :D

użytkownik usunięty
ziomxd

Nie lubię w grach ograniczonych możliwości sterowania, a tutaj robisz tylko to na co kursor pozwala, a tak ogólnie gra dopracowana, tylko do tego się przyczepiam :)

użytkownik usunięty

Lexi - to co wpadniesz na Forum ? Zapraszamy !

użytkownik usunięty

Ale Wy Mnie zapraszacie ^_^, nic mi nie pozostaje jak się zgodzić :)

ocenił(a) grę na 10

To dołączaj do grona forumowiczy :D

użytkownik usunięty
ziomxd

Na pewno ;)
Mieszkam w Poznaniu ;) a Pochodzę z Podkarpacia :D

użytkownik usunięty

Fajnie :D :D :D..., Ziom widzisz ;)

użytkownik usunięty

A Stare części Serii jak tam poszły co ?

użytkownik usunięty

Pierwsze części Klimatyczne i groteskowe, mają grozę i kiepską grafikę, ale co do Nowych to grafika powala, dynamika i akcja, ale brak tu możliwości ruchu i strachu. Tempo akcji wyprzedza strach którego już nie ma. Wolę Nowe pokolenie RE.

użytkownik usunięty

A Ja odwrotnie, idę za Starymi Klimatami RE :D

użytkownik usunięty
ziomxd

Stary musimy pogadać, na temat bieżących spraw :D

użytkownik usunięty

A jakie sprawy jeżeli mogę wiedzieć ?

użytkownik usunięty

Sprawy Damsko Męskie - Męsko - Damskie :D

użytkownik usunięty

A Skąd jesteś ? jeżeli można zapytać ;)

użytkownik usunięty

Pisałam wyżej Leonku ;) Tylko Pan Ziomxd coś niemrawy do rozmów co ? a szkoda bo jestem chętna do rozmów z Nim, Skoro Ty jesteś zajęty.

użytkownik usunięty

A no Jestem, i jestem bardzo szczęśliwy z Moim Ślicznym Kwiatuszkiem, Kocham Ją, jak Nikogo innego na tej Ziemi. Za to Ziomxd, to niezły materiał na chłopaka :D Nie żebym coś tego..., hehehe :D :D :D - Ręczę Za Niego ! To w końcu Mój przyjaciel.

ocenił(a) grę na 9

Ja Ciebie też Kocham mój Słodki Tygrysku najmocniej we Wszechświecie.
_Lexi_ Możesz spokojnie zainteresować się Ziomemxd, ponieważ Pan Leon jest już zajęty przez swoją własną Adę Wong. I jest absolutnie niedostępny.
A ziomxd jest na prawdę spoko facetem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones