Gra wideo

Shrek the Third

2007
6,3 394
oceny
6,3 10 394
69
chce zagrać
{"id":"607679","linkUrl":"/videogame/Shrek+Trzeci-2007-607679","alt":"Shrek Trzeci","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/76/79/607679/7350271.2.jpg"}
Shrek postanawia odszukać Artura, aby ten zasiadł na tronie Zasiedmiogórogrodu. Więcej Mniej

PC / Xbox 360 / DS / WII / PS2 / GBA / PSP

gatunek

premiera

deweloper

Amaze Entertainment
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Shrek Trzeci to kontynuacja hitów kinowych ze Shrekiem w roli głównej. Tym razem Shrek, po tym jak Król zostaje zamieniony w Żabę, przejmuje władzę nad królestwem Zasiedmiogórogrodu. Jednakże ta rola nie przypada mu do gustu i dlatego wyrusza w poszukiwaniu kuzyna Fiony – Artura – który mógłby objąć tron. W tym czasie nad królestwem wisiShrek Trzeci to kontynuacja hitów kinowych ze Shrekiem w roli głównej. Tym razem Shrek, po tym jak Król zostaje zamieniony w Żabę, przejmuje władzę nad królestwem Zasiedmiogórogrodu. Jednakże ta rola nie przypada mu do gustu i dlatego wyrusza w poszukiwaniu kuzyna Fiony – Artura – który mógłby objąć tron. W tym czasie nad królestwem wisi niebezpieczeństwo – Książę z bajki wraz z bandą zbirów, planuje zamach na królestwo. Równocześnie z premierą filmu, do sklepów trafiła gra Shrek Trzeci. Gra wciąga graczy w sam środek zakręconej przygody ze Shrekiem. Odwiedzimy w niej miejsca znane z filmu oraz zupełnie nowe, stworzone specjalnie na potrzeby gry. Spotkamy wiele postaci znanych z poprzednich części oraz nieco zupełnie nowych. Shrek Trzeci jest grą zręcznościową z elementami przygody. Gracz poprowadzi jedną z dostępnych postaci: Shrek, Osioł, Fiona, Kot w butach, Artur i Śpiąca Królewna, z których każda charakteryzuje się innymi, specjalnymi umiejętnościami. W grze do przejścia jest 20 poziomów pełnych najróżniejszych zagadek do rozwikłania oraz zadań zręcznościowych do wykonania.

studio
Amaze Entertainment (deweloper)
data produkcji
2007
kraj
tytuł oryg.
Shrek the Third
inne tytuły
Shrek Trzeci Polska
Więcej...
Na etapie ze statkiem pirackim można znaleźć ukrytego pasażera na gapę, którym w rzeczywistości jest jeden z pingwinów z filmu "Madagaskar".
Po obejrzeniu napisów z twórcami gry usłyszy się głos jednego z deweloperów narzekającego na ich długość.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych