PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682367}

Sniper Elite III: Afrika

Sniper Elite III
6,8 1 676
ocen
6,8 10 1 1676
Sniper Elite III: Afrika
powrót do forum gry Sniper Elite III: Afrika

Całkiem przyjemna gra, która zatarła niesmak po wcześniejszych odsłonach. Niepodobają mi się killcamy, które w ogóle nie odzwierciedlają energii pocisku. Są powolne i dziwacznie skadrowane. Fajne były w „Ghost Warriorze” i „Enemy Front”. Czuć było ten pęd kuli. Nie wiem po co w momencie uderzenia pocisku w ciało aktywuje się czasami ten śmieszny roentgen?! Wygląda to beznadziejnie. Optymalizacja niestety okapinkę leży. Musiałem na swoim 5latku wszystko ustawić na LOW.

Suma sumarum gra jakoś specjalnie nie zachwyca na dłuższą metę i szybko się nudzi. Mi odechciało się grać w momencie zabicia generała czyli dość szybko. hehe

5/10

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

na czym ty grasz ze optymalizacja Ci leży na Frani ???? Gra smiga na 6 letnim komputerze bez spadków poniżej 30 klatek

ocenił(a) grę na 7
maciej2801

GTX 295, Ci7 2,66Ghz, 6GB RAM.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

To nie wiem co Ty masz z tym kompem

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Poza tym szybko w gameplayu coś siada. Misja, w której trzeba zabić generała robi się jakoś irytująca. Na łatwym poziomie trudności zaczęło mi brakować amunicji bo jakoś strzelanie w przeciwników nic nie dawało. Pakowałem w nich mnóstwo strzałów a oni nadal stali i strzelali do mnie. Z dobrego początku zrobiło się kiepsko. Szkoda bo mogło być nieźle.

STAMiNA

JAK TO PO CO JEST ''X-ray'' TO NIE RENTGEN geniuszu. Tym reklamowali grę, nie podoba się to go wyłącz hejterze. Jesteś jedynym któremu on przeszkadza, zresztą wszędzie narzekasz na każdą grę.

ocenił(a) grę na 7
The_Fallen

>JAK TO PO CO JEST ''X-ray'' TO NIE RENTGEN geniuszu.
Łojezu jak zwał tak zwał. Bystry człowiek wie o co chodzi i nie czepia się pierdół. haha Poza tym X-Ray i roentgen to to samo. hahaha

>Tym reklamowali grę, nie podoba się to go wyłącz hejterze
Grę już wyłączyłem. haha

>Jesteś jedynym któremu on przeszkadza
Nieprawda. Spotkałem się z podobnym narzekaniem na GOLu.
Proszę oto przykład:
http://images66.fotosik.pl/261/d78d734d8bb33417.png

>zresztą wszędzie narzekasz na każdą grę
Słuchaj skończ pierd.lić. :) Zadaj sobie trochę trudu o zobaczysz, że są gry, na które nie narzekam.

STAMiNA

Ten przykład który podałeś dotyczy tego, że kogoś to obrzydza.
A te gry na których nie narzekasz to nieliczne, reszte jedziesz i chocby dlatego nie ma mowy by prowadzic z toba dyskusje.

ocenił(a) grę na 7
The_Fallen

>Ten przykład który podałeś dotyczy tego, że kogoś to obrzydza.
Łojezu obrzydza czy wygląda beznadziejnie jeden pies. W każdym bądź razie ma pejoratywny wydźwięk i się nie podoba.

>A te gry na których nie narzekasz to nieliczne
No bo mało jest dobrych gier.

>reszte jedziesz
No jak są słabe to je jade chociaż nie po polskiemu jakoś to brzmi. hehe

>chocby dlatego nie ma mowy by prowadzic z toba dyskusje
"JAK TO PO CO JEST ''X-ray'' TO NIE RENTGEN geniuszu". Po takim tekście ty chcesz dyskutować? Nie potrafisz dyskutować. Robisz wstęp jakimiś durnymi tekstami, wyskakujesz jeszcze z hejterem coś. No sorry ale to ja nie mam ochoty na dyskusje tobą bo nie ma o czym.

STAMiNA

1. WoW parę osób po tym jedzie, o jezu jakie to złe i nikomu się nie podoba.
2. Jest masa dobrych gier, ośmieszasz się wszędzie twierdząc inaczej.
4. Tak jakby ktokolwiek miał ochotę z tobą gadać.

ocenił(a) grę na 7
The_Fallen

>2. Jest masa dobrych gier,
Ja grałem w 225 dobrych gier. (Oceny od 6 do 10)

>ośmieszasz się wszędzie twierdząc inaczej.
Ale to moje zdanie i mam do niego prawo. Nie ma w tym nic z ośmieszenia się. To że gimbaza uważa jakiś syf za dobrą grę ja nie muszę.

>4. Tak jakby ktokolwiek miał ochotę z tobą gadać.
Inteligencją to ty nie grzeszysz chłopcze. Ile ty masz lat?! Pełnoletni w ogóle jesteś? Bo odnoszę wrażenie, że jesteś jakiś delikatnie upośledzony.

STAMiNA

1. no same niskie noty grom dajesz.
2. To, że ty coś uważasz za syf nie znaczy że nim jest. Proste.
4. mam prawie 19 lat. I to chyba Ty masz jakiś problem ze sobą. Zadaj sobie pytanie czy ktokolwiek z tobą kostruktywnie o grach pogada, skoro tylko nieliczne ci się podobają? No właśnie, i kto tu inteligencją nie grzeszy.

ocenił(a) grę na 7
The_Fallen

>1. no same niskie noty grom dajesz.
No bo mnie te gry widocznie nie zachwycają.

>2. To, że ty coś uważasz za syf nie znaczy że nim jest. Proste.
Ale to moje zdanie po prostu

>4. mam prawie 19 lat.
No właśnie to słychać i czuć, że ci jeszcze dobrze ptak nie obrósł.

>I to chyba Ty masz jakiś problem ze sobą
Raczej nie.

> Zadaj sobie pytanie czy ktokolwiek z tobą kostruktywnie o grach pogada, skoro tylko nieliczne ci się podobają?
Kto ma pogadać to pogada. Nie narzekam na brak pogadania o grach. :D z tobą z tego co widzę nie mam totalnie o czym gadać.

STAMiNA

Tekst z numeru pkt. 4 jest żałosny.

ocenił(a) grę na 7
The_Fallen

Tu (http://www.dobreprogramy.pl/Sniper-Elite-III-Afrika-reka-noga-mozg-na-scianie,R ecenzje,55718.html)
też komuś roentgen nie pasuje bo ustawia go na minimum: http://images68.fotosik.pl/262/b1a244dd61f9b1d0.png

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones