PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 139
ocen
8,3 10 1 10139
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

mam problem z przejściem zawsze w w 3 fazie( wysysania ):/ dacie jakieś wskazówki ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10
przemeksco

Jaka wersja? robisz na przemian zaczynasz od lewej strony trzymasz lewy przycisk myszy.. gdy wessa jaja klikasz prawy i teraz odwrotnie po prawej stronie przytrzymujesz prawy klawisz i jak zassa jajo wciskasz lewy. I od początku aż do skutku :) ze względu na błędny opis w grze męczyłem się z tym ponad 15razy xD ale nie odpuściłem .

ocenił(a) grę na 8
Royalowy

dzięki wielkie też właśnie miałem z tym problem, zdaje się że błędny opis pojawia się w kilku miejscach i jest problem z przejśćiem

ocenił(a) grę na 8
Royalowy

haha dobre xD a w grze jest powiedziane żebyś cały czas powtarzał tą samą sekwencje :/ czyli lewym wsysać,prawym odsysać,ładnie w konia robią graczy :).

ocenił(a) grę na 10
przemeksco

najpierw kiedy wysysasz z LEWEJ strony musisz trzymać LPM, i nagle w pewnym momencie kliknąć PPM. Później kiedy wysysasz w PRAWEJ strony, trzymaj cały czas PPM i w pewnym momencie kliknij LPM. Musiałem raz wczytać grę, bo nie przeczytałem napisu na ekranie. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones