PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615645}
7,7 3 210
ocen
7,7 10 1 3210
Spec Ops: The Line
powrót do forum gry Spec Ops: The Line

Mechanika gry jest taka sobie, słabiutkie lokacje, niezbyt ciekawe misje, strzelanie też żadna
przyjemność. Inteligencja dość tępa, wydawanie rozkazów to 2 komendy xD Ludzie dają plus za
fabułę, ale ta była po prostu dosyć drętwa, nie widziałem w niej nic konkretnego. Wkurzali mnie jacyś
bossowie gdzie kolesiowi trzeba było nieźle przysypać strzałów w głowę, a 2 granaty mu nic nie robiły
- jak najbardziej minus za realistykę. W dodatku fabuła zaczęła rozkręcać się jak się gra skończyła.
Grafa słabiutka, ale to UE3, więc się nie dziwię. Na plus 4 zakończenia. Historia nie jest zła, ale też nie
jest wspaniała żeby ją chwalić, a widocznie ta gra nie oferuje KOMPLETNIE nic nowego czy dobrego,
więc ludzie bronią tego słabiaka, że ma dobrą fabułę. W sumie czułem się jakbym znowu grał w
Global Ops: Commando Libya, to samiuteńko wszystko. Ogólnie można tu dać max 6/10 Nie polecam,
szkoda czasu.

ocenił(a) grę na 9
Nomad1000

Poprostu fabuła nie dla Cb:/ Jesteś typem człowieka (uwaga! to nie jest obelga) który woli proste, głupiutkie nawalanki (COD i BF) z bezsensowną fabułą i dobrą grafiką.
Spec Ops: The Line pokazuje PRAWDZIWE oblicze wojny i jak ona bardzo potrafi zmienić człowieka.
Moja ocena - 8+/10

dante4774

Grałem ostatnio w Future Soldier i to była solidna gra, widać że Ubisoft mocno się starał, a w Spec Ops nic nadzwyczajnego nie ma, w dodatku jakość wykonania biedniutka. Zresztą w Spec Ops też nie jest inną strzelanką niż inne gry, bo nic nie wprowadza nowego. A t oczy gra wywołuje jakiekolwiek emocje? Może kilka scen.

użytkownik usunięty
Nomad1000

no cóż tobie akurat ta produkcja jakoś nie pod pasowała,ale bez przesady gra jednak ma parę elementów których próżno szukać w innych produkcjach np.samo miejsce akcji gry,Dubaj zmieciony burzą piaskową ma taki post-apokaliptyczny klimat,czy chociaż by to że nie walczymy tylko z mieszkańcami Dubaju ale tez z amerykańskimi żołnierzami co mi się nawet podobało,brak wyraźnego podziału kto jest dobry a kto zły czy właśnie fabuła(może nie jest genialna ale jednak trzyma poziom),co do tych komend przecież ta gra to nie jest jakiś R6 czy inny OF,to tak samo jakby czepić się gry The Thing że też posiada możliwość wydawania poleceń podkomendnym...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones