gra

Stellaris

2016

7,9 621  ocen
7,9 10 1 621
Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Stellaris zobacz zwiastun

PC / PS5 / Xbox Series X / PS4 / Xbox One

gatunek RTS

deweloper Paradox Development

wydawca Paradox Interactive

premiera

nagrody Gra wideo otrzymała 1 nominację

Listy powiązane z grą (1) Odkryj inspiracje na kolejne rozgrywki
Stellaris
Zwiastun nr 1
Stellaris
Teaser nr 1 - Gamescom 2015
nr 1 2016-05-04T22:02:43 https://fwcdn.pl/webv/91/73/39173/stellaris___zwiastun___trailer___zobacz_wiecej_w_cdp_pl___youtube__1080p_.39173.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/34/747634/stellaris___zwiastun___trailer___zobacz_wiecej_w_cdp_pl___youtube__1080p_.vp9.1080p.webm
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tej gry. Możesz być pierwszy!
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tej gry. Możesz być pierwszy! Dodaj obsadę i twórców

premiera

studio Paradox Development (deweloper) / Paradox Interactive (wydawca)

tytuł oryg. Stellaris

inne tytuły więcej

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Duży plus za muzykę.
Gra bardzo dobra, według mnie ma większą głębię niż również bardzo dobre Endless Space 2.

Gra wydaje mi się zdecydowanie łatwiejsza od serii EU i HoI. Gram drugą rozgrywkę, bo w pierwszej źle dysponowałem wojskiem i teraz już mi idzie zdecydowanie lepiej. Już całkiem dobrze ogarniam przeróżne zależności . Największy problem jest z posiadaniem dużego wpływu, a bez niego nie zbudujemy posterunków granicznych....

więcej

ocenił(a) grę na 6

Odswiezylem sobie "Stellaris". Nadal nie moge pojac co ludzie w tym widza.Wszystkie gry Paradoxu maja kilka cech wspolnych: miliony wyskakujacych powiadomien i presje uplywu czasu. To frustrujace. Zdecydowanie wole gry 4k jako turowki jak np "Master of Orion".

Najsmieszniejsze w tej grze jest to, ze mozna ja...

Bardzo fajna gra. Rozszerzony ogame, to co oczekiwałem. Poprawiłbym kilka rzeczy, jednak i tak przerosła moje oczekiwania. Przyjemnie się gra samemu, a jeszcze lepiej z kolegą. Na początku wydaje się bardzo trudna. Trzeba poogarniać różne rzeczy, budowanie floty, kwestie polityczne,taktyczne, ogólną mechanikę gry....

Na początku jest co ogarniać, ale po kilku godzinach gra się już bardzo przyjemnie.
W końcu jakiś dobry RTS, bo ostatnio ten gatunek troche podupadł.
Do tego dobra ścieżka dźwiękowa. 9/10 :D