PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607740}
7,7 3 512
ocen
7,7 10 1 3512
Test Drive Unlimited
powrót do forum gry Test Drive Unlimited

Nie ma to jak runda wokół wyspy z ruskimi albo z Polakami :)

ocenił(a) grę na 8
Wlodis

Kupiłem rok temu TDU za 20-30zł. Nie mam szans do choćby minuty pogrania przez internet :( A...Serwery zostały wyłączone z tego co czytałem miesiąc czy 2 temu.

Darthkac

Serwery zostały wyłączone dokładnie 29 września 2012 roku.

Jest minimalna szansa, że jeszcze uda się zagrać w sieci kiedy Atari udostępni narzędzia do stworzenia prywatnych serwerów. Oczywiście są to tylko domysły fanów serii. Co jak co, ale teraz nawet nowszy Test Drive Unlimited 2 jest zagrożony usunięciem z sieci.

Drugim sposobem jest stworzenie od podstaw rozgrywki na bazie Test Drive, coś w stylu fanowskiego moda do Half-Life - Black Mesa Source. I nikt nie może powiedzieć, że nie można opracować nowej gry od podstaw. W niedalekiej przyszłości wyjdzie trzecia wersja unlimited, która miejmy nadzieję będzie dużo lepsza od jedynki.

ocenił(a) grę na 8
Wlodis

Ahh...Właśnie "fanowski". DayZ jest fanowskim modem do Army2 dzięki czemu zyskała milion graczy. Atari czy jakakolwiek inna bardziej znana firma nie ubrudzi sobie rączek, żeby coś zrobić. Mam nadzieję, że nie grałeś jeszcze w TDU2. Totalna fuszerka i trzeba mieć kierownicę, żeby czerpać jakąkolwiek przyjemność z gry.

Darthkac

Całe moje nieszczęście, ale miałem "przyjemność" grać w TDU2. Baa, nawet dużo wcześniej niż wszyscy. Byłem uczestnikiem zamkniętych testów Beta. Co jak co, ale gra od bety się nie zmieniła, nawet do tej pory. W porównaniu do TDU1 jest jak gierka dla dzieci w wieku 5-10 lat - totalna zręcznościówka na miarę Need For Speed'a.

Jednak nie ma co się obawiać. Tytuł jest już nieźle rozreklamowany na świecie, więc nie ma żadnych przeszkód, aby stworzono trzecią część serii. Najlepiej by było, gdyby była dużo lepsza od jedynki, a nie taka simsonowa jak dwójka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones