PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694741}
5,5 313
ocen
5,5 10 1 313
The Amazing Spider Man 2
powrót do forum gry The Amazing Spider-Man 2

Już niebawem na ekrany kin wejdzie Niesamowity Spider-Man 2, a także gra na nim oparta.
Zmierza ona na mnóstwo platform, w tym PlayStation 4 i Xboksa One, a zatem jeśli ktoś będzie
chętny, to na pewno znajdzie wersję dla siebie. W najnowszym numerze magazynu Game
Informer znalazła się zapowiedź tytułu Beenox Inc., z której wynika, że rozgrywka - w stosunku do
poprzednika - doczekała się kilku zmian.

The Amazing Spider-Man 2 to gra akcji osadzona w otwartym świecie. Fabuła kontynuuje wątek,
który mieliśmy okazje poznać w części poprzedniej, ale scenariusz różni się nieco od tego, jaki
zobaczymy na srebrnym ekranie. Eksploracja miasta ma odbywać się podobno bardzo
dynamicznie, daleki jestem jednak od stwierdzenia, iż jest to otwarty świat pełen zawartości.
Najciekawiej wypada argument o wielu sekwencjach skradankowych. Peter Parker, a więc
tytułowy Spider-Man, nie będzie tylko maszyną do oklepywania złoczyńców, ale również
bezszelestnym łowcą.

Oto lista zmian, jakich możemy spodziewać się w The Amazing Spider-Man 2:

● Wyrzucanie sieci jest teraz przypisane pod prawy oraz lewy cyngiel pada.
● Gracze będą mogli wybierać różne opcje dialogowe.
● W grze pojawią się sekcje skradankowe, które będą mniej liniowe niż w poprzednich tytułach.
● W lokacjach można wybierać alternatywne ścieżki, np. omijając większe zgrupowania
przeciwników.
● Nowe misje będą pojawiać się na mini-mapce, w trakcie zaliczania kampanii.
● Gracz będzie mógł ignorować misje, ale będzie się to wiązać z określonymi kosztami.
● Mieszkańcy miasta będą różnie reagować na Parkera - wszystko zależne jest od naszego
zachowania na ulicach.
info z miasta gier link filmweb nie przyjmuje

użytkownik usunięty
wort801

Bardzo ciekawe informacje. Scenariusz różni się od tego z filmu? Ciekaw jestem czemu akurat o tym będzie gra.

Podobno będzie się różnił

ocenił(a) grę na 3
wort801

Fajnie, tylko nie lepiej było wziąć to wszystko w cudzysłowie, a nie podpisywać się pod czyjąś pracą?

Sackboy

nie podpisałem że to moja praca a linku filmweb nie przyjmował

ocenił(a) grę na 3
wort801

a to luzik :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones