7,8 2 058
ocen społeczności
7,8 10 1 2058
151
chce zagrać
Lara Croft zamierza powstrzymać egipskiego boga, który jest realnym zagrożeniem dla ludzkości.
PC / PS Vita / PS3 / PSP / PS / DC
gatunek
premiera
deweloper
Core Design
wydawca
Eidos Interactive

Akcja czwartej odsłony serii gier "Tomb Raider" podzielona jest na dwie części. W pierwszej, gracz zaznajamia się z rozgrywką, kierując Larą Croft w świątyni w Kambodży. Druga i zasadnicza część gry dzieje się w Egipcie, gdzie Lara przypadkowo uwalnia Setha, egipskiego boga wojny i zła. Zadaniem gracza jest powstrzymanie rozgniewanego boga, który stanowi wielkie zagrożenie dla całego świata.

studio
Core Design (deweloper) / Eidos Interactive (wydawca)
inne tytuły
Tomb Raider 4: The Last Revelation (tytuł roboczy) Wielka Brytania
Więcej...
Mimo skrajnej rozbieżności opinii, z jaką gra spotkała się po premierze, swoisty urok "Tomb Raider: The Last Revelation" przetrwał do dziś, ujmując kolejne pokolenia ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 100%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Ruskie spolszczenie

  thesixers ocenił(a) grę na

  Miałem tą grę spolonizowaną przez ruskich piratów :) Jeśli ktokolwiek ma tą wersję gry w swoim posiadaniu - proszę koniecznie o kontakt!

 • 10/10

  Shady_Yo ocenił(a) grę na 10 

  Teraz po trzecim, może czwartym przejściu czwórki utwierdzam się w przekonaniu, że to zdecydowanie jedna z najlepszych części i obok trójki moja ulubiona. Egipt, grobowce... to środowisko, które Tomb Raiderowi jak najbardziej sprzyja. Klimat jest po prostu świetny. Raczej brak tu słabszych poziomów (choć był taki ... więcej

 • Najlepsza

  Margo ocenił(a) grę na

  Moim zdaniem najlepsza część Tomba ,akcja osadzona w jednym kraju ,super fabuła .Potem w serii Tomb Raider coś się zaczęło psuć.

 • Zderzaki

  nertolicious ocenił(a) grę na

  hahaha ale ma ogromny biust na tej okładce

  • Super

   użytkownik usunięty ocenił(a) grę na

   Moja ulubiona część Tomb Raidera :D

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.