PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680449}
7,1 596
ocen
7,1 10 1 596
Torment: Tides of Numenera
powrót do forum gry Torment: Tides of Numenera

To nazwisko mówi samo za siebie. Można inwestować w ciemno. Dlaczego? Wyprodukował najważniejszą i najlepszą grę jaką widział ten świat: Fallout 2. Co prawda młodym się nie spodoba, bo nie strzela się non stop i trzeba duuuuużo czytać, czyli grywalność na pierwszym miejscu.
Tak samo pewnie będzie z tą grą. Dużo czytania, jeszcze więcej misji pobocznych, czyli to co staruszki lubią najbardziej. Baaaaardzo długie gry które trzeba przechodzić rok i więcej aby wszystko odkryć, tak jak było z F2.

ocenił(a) grę na 5
Maniek_39

nie generalizowałbym, że tylko starym się spodoba, choć fakt, sama nazwa Torment :) i twórcy, mówią same za siebie, a to tylko Ci starsi, bądź znający temat młodsi, mogą podchwycić. Generalnie, czekam na coś, co da możliwość odskoczni od wszędobylskiego nawalania i "konsolowych" akcji, coś, co zdefiniuję jako rzetelną i godną następczynie, chociażby, takiego giganta jak FALLOUT 2 :)


Osobiście, zainwestuję w ciemno ;)

Simon_Harrison

Brian Fargo i Chris Avallone - dwaj geniusze odpowiedzialni za najwybitniejsze cRpgi w historii ( dziełem życia Fargo jedna z najlepszych gier wszechczasów - Fallout 2 , dziełem życia Chrisa także jedna z najwspanialszych gier w historii - Planescape Torment). Obaj biorą udział w tworzeniu tej gry. Zapowiada się lepiej niż dobrze.

InherentSkin

Brian Fargo niestety popełnił kaszana w postaci Wasteland2, jako patologiczny gracz w Fallouta jest to moje największe rozczarowanie ale dam mu szansę na rehabilitację :),
I mam tylko nadzieję, że nie wyjdzie z tego Arcanum 2. Ta gra też miała magiczne nazwiska....

Maniek_39

mnie bardziej przekonuje udział Chrisa Avallone'a. niech żyje wszystko co ma cokolwiek wspólnego z Wieloświatem, a ściślej mówiąc z tormentem.

Maniek_39

Nie rozumiem całego zachwycenia osobną Briana Fargo...
Nie pracował bezpośrednio nad żadnym Falloutem, bo był tylko producentem wykonawczym. Już lepiej tu wypada osoba Chrisa Avellona, który bezpośrednio projektował (i gmerał przy samych grach) Fallouta 2 i Tormenta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones