PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680449}
7,1 596
ocen
7,1 10 1 596
Torment: Tides of Numenera
powrót do forum gry Torment: Tides of Numenera

Ahhh!!! Łapcie: www.youtube.com/watch?v=xVusN-bFFb0

Joimbo

Ciekawe, ale interfejs za bardzo przypomina ten z P:T;
Troche archaicznie to wyglada, ale jeszcze maja sporo czasu zeby wyprobowac nowe rozwiazania.

willet

Zapomniałem ze jestesmy na Polskim forum, trzeba ponarzekać -.- To źle, tamto źle, masakra, nie idzie dogodzic. Dla mnie cudnie giera wygląda.

Joimbo

Marudzisz;) Co zlego w dopingowaniu do dazeniu do doskonalosci?
A tego po tej grze oczekuje.

Wiec jak na pierwszy gameplay- wyglada to za bardzo "astetycznie", a poza tym spodziewalem sie troche innej szaty graficznej- obecna nawet w detalach i kolorach jest jakby przeniesiona z Tormenta. A to juz 14lat- a ma byc okragle 15!
W ciagu pietnastu lat niektorzy zdazyli sie urodzic i skonczyc etap szkoly podstawowej- wiec to szmat czasu.
Zatem gra musi przystawac rowniez graficznie do wspolczesnych standardow. Ma tylko odstawac od wspolczesnej maniery upraszczania fabuly, dlugosci rozgrywki, glebi historii etc.

Wyobraz sobie szwajcarska czekoladke.
Albo bedzie ci wystarczylo samo to ze ja jesz, odwinieta z gazety (wersja niecywilizowana-azjatycka);
Albo bedziesz celebrowal jej konsumpcje siegajac po kazdy kawaleczek zawiniety w sreberko, i wyciagajac go z fikusnego i na miare skrojonego ladnego pudelka (wersja cywilizowana- europejska).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones