PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680449}
7,1 596
ocen
7,1 10 1 596
Torment: Tides of Numenera
powrót do forum gry Torment: Tides of Numenera

Pewnie juz widzieliscie, ale wrzucam zeby ozywic temat.

Gra zaczyna nabierac rumiencow. W porownaniu do wczesniej wypuszczonej prezentacji, obecnie mamy:
-lepsze tekstury,
-skomplikowany model otoczenia (jest chyba malowany),
-dopracowane sylwetki postaci zaczynaja nabierac charakteru (na razie bez rzucanego cienia wlasnego),
-b.rozbudowany interfejs walki (mam troche mieszane uczucia co do nadmiaru łowickich kolorkow i jakby takiego "cukierkowatego" interfejsu pomocniczego (zeby tylko przypadkiem nie zrobil sie z tego Dragon Age: Inquisition)

Zaczyna wygladac cudnie;)
https://www.youtube.com/watch?v=WU-Hi7xHnSk

willet

Czy tylko ja patrząc na świat, w którym gra jest osadzona, mam przed oczyma Septerrę Core?

Sportwell

Jest duze podobienstwo w oprawie graficznej i w scenerii swiata gry.
Tyle ze Numenera wywodzi sie z Planescape: Torment, a tam swiat byl zbudowany w oparciu o takie wlasnie charakterystyczne elementy cyberpanku-fantasy-fiction. P:T tez jest z roku 1999- wiec pod tym katem raczej trudno uwierzyc ze zrzyna z Septerry. Swoja droga nie gralem w ta gre, i blade pojecie o niej dopiero uzyskalem jak napisales posta. Trudno mi powiedziec czy tworcy tych dwoch gier mieli ze soba cos wspolnego. Jak bede mial troche wiecej czasu sprawdze to z ciekawosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones