Gra wideo

2009
7,5 1 950
ocen
7,5 10 1 1950
195
chce zagrać
{"id":"613317","linkUrl":"/videogame/Trine-2009-613317","alt":"Trine","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/33/17/613317/7401317.2.jpg"}
Mag, wojownik i złodziejka zamierzają obronić królestwo przed inwazją nieumarłych. Wyruszają więc na poszukiwanie tajemniczego artefaktu.
gatunek
premiera
deweloper
Frozenbyte
wydawca
Frozenbyte

Bardzo kolorowa gra zręcznościową z licznymi elementami logicznymi, osadzona w fikcyjnym świecie fantasy - pełnego zamków oraz przedziwnych machin. Do dyspozycji otrzymujemy trójkę bohaterów: Maga, Złodziejkę oraz Wojownika, którzy muszą uratować zagrożone przez Hordy Nieumarłych - Królestwo, wykorzystując przy tym moc tajemniczegoBardzo kolorowa gra zręcznościową z licznymi elementami logicznymi, osadzona w fikcyjnym świecie fantasy - pełnego zamków oraz przedziwnych machin. Do dyspozycji otrzymujemy trójkę bohaterów: Maga, Złodziejkę oraz Wojownika, którzy muszą uratować zagrożone przez Hordy Nieumarłych - Królestwo, wykorzystując przy tym moc tajemniczego narzędzia, zwanego Trine... Gra nawiązuje do klasycznych, niezapomnianych platformówek, ale jednocześnie wprowadzenia sporą ilość autorskich innowacji. Kolejne poziomy przechodzimy, poruszając się głównie w lewo oraz prawo, niczym w starych grach platformowych. Na naszej drodze napotkamy wielu wyjątkowo groźnych przeciwników oraz mnóstwo zagadek logicznych, pułapek, puzzli, łamigłówek oraz blokujących drogę obiektów.  Każda z dostępnych postaci ma unikalne umiejętności. Mag, za pomocą magii, może tworzyć przedmioty, pomagające mu w rozwiązywaniu napotkanych na drodze łamigłówek oraz forsowania przepaści, czy blokad. Złodziejka jest niezwykle zwinna i precyzyjna, więc z łatwością zaskakuje nieświadomych zagrożenia przeciwników. Wojownik natomiast dysponuje przeogromną siłą i sieje zniszczenie wszędzie tam gdzie się pojawi!

na podstawie
Joel Kinnunen (materiały do scenariusza, historia)
studio
Frozenbyte (deweloper) (wydawca)
inne tytuły
Poziomy i elementy logiczne są zaprojektowane w ciekawy sposób. Nie raz będzie trzeba pogłówkować, co zrobić w danym momencie itd. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie ... więcej
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Fajna gre..

  lendii

  Szczególnie polecam jesli ktos ma pady - jest smiech w dwie osoby, a mozna grac w 3. . Fajna gra, ladna grafa, kolorowa i magiczna. Szkoda ze czasem myslisz, ze jest pulapka, a to tylko oprawa graficzna wprowadza w blad. Podobna co-op jak w Lara Croft and the Guardian of Light. Polecam..

 • 6/10 łątwa i przyjemna zręcznościówka..

  furror81 ocenił(a) grę na

  w przerwach w pracy :D:D:P

  • Polecam wszystkim

   Ali111 ocenił(a) grę na

   aby oglądneli serie let's play Trine JJayJokera na you tube.

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.